iPhone 12 Türkiye fiyatları açıklandı

16000TL ile ben olsam XR (6200) veya SE (4700) alıp yanına ikinci el eski Gaming laptop (2016-2017-2018) 4000-4500 bandında. Belkin 10000MAH powerbank, AirPods veya beats solo 3, Haylou LS02, Apple 20W hızlı şarj adaptörü, telefona bir kaplık bir cam, Logitech Gaming mouse G102, bir adet ViewSonic monitör aklıma bu kadar geldi para artmıştır yine ihtiyacım olan üst baş alırım 500 liraya kalanını borsaya girerim katlarım.

İhtiyacıma göre sıraladım tabii bir SE, Apple Watch series 3, iPad 8.nesil, AirPods 2.nesil, hızlı şarj adaptörü, kablosuz şarj,Homepod mini falanda alınabilir buna rağmen yine para artıyor seçim sizin.

Devlete de 1 tane alıyoruz. Halk böyle yönetilmesini seviyor demek ki.
*Hükümete.
  1. Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2-https://www.youtube.com/watch?v=hLP-AJeeFo0

Hem de kur vatandaşın belini büktü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

🙃

Iphone 11'e göre 2-3 özellik ekleyip ve kutusundan hiçbir şey çıkmadığı halde 4000 TL zam yapıyorlar. Apple'nin fiyat politikasını hiç sevmiyorum. Dolar artmış olabilir fakat 4000 TL ne?
Suç bana kalırsa fiyatta değil, genel olarak bakıldığında 11 ile fiyatları aynı. Yaklaşık 5000 TL vergisi var iPhone 12’nin. :)

*Hükümete.
  1. Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

2-https://www.youtube.com/watch?v=hLP-AJeeFo0

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

🙃
Hükümet diyecektim fakat siyaset olur mu diye düşündüm. Zaten ülkeden gitmek istiyordum şu an tam gitmek istiyorum.

Bu fiyatlar baslangic fiyati. Eger iPhone 12 Pro Max 512GB sahibi olmak isterseniz buyrunuz.
53E8F472-0B53-4623-864B-DD9899FAD250.jpeg

Geri
Yukarı