iPhone 12 vs iPhone 13

Oktay Topraklı

Hectopat
Daha fazla  
İlk çıktığından beri iPhone 6 kullanıcısıyım, telefonumu babama vermek için yeni telefon bakıyordum. Fiyatlara alışkın olmadığım için 12, 12 mini arasında kalıp 7 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. 12 alıp geçeyim dedim ve efsane cuma indirimlerini takip etmeye başladım. Ben nereden bileyim kurun böyle sallanacağını 😂 Aceleyle iPhone 12 64 GB'yi 10.500 TL'ye söyledim zamlanır diye. Sonra Apple'ın sitesinde görünce 12 bine iPhone 13'ü sipariş ederken satışlar kapandı. Sizce 1500 TL farka değer miydi? Benim için telefona çok bütçe ayırmak istemememden kaynaklıydı 12 tercihi, çok bir fark hissetmedim telefonlarda. Şu anda da son iPhone'umu sipariş geçtiğimi hissedince sormak istedim 😂 Şu dakikadan sonra yapılacak bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çıktığından beri iPhone 6 kullanıcısıyım, telefonumu babama vermek için yeni telefon bakıyordum. Fiyatlara alışkın olmadığım için 12, 12 mini arasında kalıp 7 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. 12 alıp geçeyim dedim ve efsane cuma indirimlerini takip etmeye başladım. Ben nereden bileyim kurun böyle sallanacağını 😂 Aceleyle iPhone 12 64 GB'yi 10.500 TL'ye söyledim zamlanır diye. Sonra Apple'ın sitesinde görünce 12 bine iPhone 13'ü sipariş ederken satışlar kapandı. Sizce 1500 TL farka değer miydi? Benim için telefona çok bütçe ayırmak istemememden kaynaklıydı 12 tercihi, çok bir fark hissetmedim telefonlarda. Şu anda da son IPhone'umu sipariş geçtiğimi hissedince sormak istedim 😂 Şu dakikadan sonra yapılacak bir şey var mı?

Değerdi. Keşke 13 alsaydın.

Çok teşekkürler, şimdi Troy apple ı arayıp sorsam böyle bir imkan sunarlar mı acaba yoksa durumdan fırsatçılık yapmaya çalışırlar mı? Bir yandan trendyol üzerinden aldım telefonu sipariş hazırlanıyora geçmedi 2 gündür. Birde onu iptal ederlerse diye korkuyorum.

Çok teşekkürler, şimdi Troy apple ı arayıp sorsam böyle bir imkan sunarlar mı acaba yoksa durumdan fırsatçılık yapmaya çalışırlar mı? Bir yandan trendyol üzerinden aldım telefonu sipariş hazırlanıyora geçmedi 2 gündür. Birde onu iptal ederlerse diye korkuyorum.
Az önceki haberi okudum iptal ediyorlar.

Şimdi okudum bende, yani apple den alabilseydim sorun olmaz diye ona pişman oluyordum en çok. O bile belli değilse ben bu telefona inşallah gelir diye dua edip hiç işi karıştırmamalıyım değil mi?
Çok şükür ürün kargo aşamasına geçti arkadaşlar teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı