Çözüldü iPhone 12'ye iPhone 6'dan transfer nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar merhaba, yeni alınan iPhone 12 cihazına iPhone 6'daki her şeyi tek seferde taşıyabilir miyim? iTunes kullanmayı biliyorum ama bu işlemi hiç yapmadım önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde yaptım çok kolay oldu teşekkür ederim.
Rica ederim. İşine yaradıysa çok mutlu oldum. Cevabımın altında bulunan Rapor yazısına tıklayıp çözüm olarak raporlarsan sevinirim. 😇 Hem aynı soruyu soran diğerleri de çözümü görünce direkt konuya bakıp çözerler.

İlk nesil iPhone SE'deki verilerimi çok kısa sürede olduğu gibi iPhone SE 2020'ye taşıyabilmiştim. Zaten yeni telefonu açınca bir başka iPhone'dan verileri aktar gibi bir seçenek çıkıyor, iki telefonu yan yana tutuyorsunuz kendisi tüm verilerinizi alıyor Airdrop gibi bir teknoloji üzerinden.

Rica ederim. İşine yaradıysa çok mutlu oldum. Cevabımın altında bulunan Rapor yazısına tıklayıp çözüm olarak raporlarsan sevinirim. 😇 Hem aynı soruyu soran diğerleri de çözümü görünce direkt konuya bakıp çözerler.
Bu arada garip bir soru olabilir ama kutudan bir kablo çıktı iki tarafı da USB girişi değil ben bu telefonu PC'ye nasıl bağlayacağım? :)

Geri
Yukarı