iPhone 13 alınmaya değer mi?

Katılım
13 Haziran 2020
Mesajlar
11.015
Makaleler
8
Çözümler
21
Yer
Ankara
Hassas ve önceki modelle aynı özelliğin üstüne 2 şey konup fiyatları 3-4 katına çekildiği için, Türkiye şartlarında alınmaz bence. Hatta bunu kanıtlayan bir tablo da var. Ama böyle dedim diye adam almasın demiyorum. Ben önermiyorum kardeş.
Eki Görüntüle 1173741

Bana iPhone 13 Pro'dan daha sağlam kasalı, daha sağlam ekranlı, daha iyi kameralı, daha kaliteli panelli, daha iyi işlemcili ve GPU'lu, en güvenli kilitleme sistemi olan face ID gibi bir sistem bulunduran ve daha uzun gidebilecek bir telefon örnek gösterebilecek misin?
 

1mpR0sibbLe

Decapat
Katılım
24 Aralık 2018
Mesajlar
786
Çözümler
5
Yer
Muğla - Ortaca
Aynı konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Ancak 15 yaşında olanlar veya parası olmadığı için saçmalayacak olanlar lütfen uzak dursunlar. Bu telefonun maddi karşılığı benim için çok önemli bir miktar değil. Yani fiyat argümanı ile yaklaşım sergilemenize gerek yok. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

12 ile 13 arasında birçok minör teknolojik geliştirmeler var. Aradaki farka değer mi dersen; değer. Güncel cihaz her zaman iyidir.
Ne yazık ki ülkemize giriş yapan bütün yabancı firmalar gibi iPhone da teknik destek konusunda kaliteyi düşürmeye başladı. Belki iyi niyet sistimal edildiği için olabilir orasını bilemiyorum fakat Avrupa / Amerika'daki gibi hizmet kalitesi beklemek hayal kırıklığı ile sonuçlanıyor.
 

Lodge

Kilopat
Katılım
15 Nisan 2016
Mesajlar
3.661
Makaleler
6
Çözümler
19
Alınır niye alınmasın? Karşılayabiliyorsan her şey alınır. Porsche alınır mı gibi bir soru. 3K'lık Xiaomi sana iPhone'a yakın bir deneyim vermeyecek. Fiyatları yüksek mi? Yüksek, neden Türkiye.
 
Yukarı