iPhone 13 alınmaya değer mi?

O fiyata daha farklı telefonlar alınabilir daha kaliteli. Diyorsanız param var şov yapıyorum alınabilir.

Çok saçma bir bakış açısı. İnsanların ihtiyaçlarına göre tercih etmeleri daha doğrudur. Küçümsediğiniz telefon 6 metre suya dayanıklı ve dünyanın en güçlü mobil işlemcisini ve grafik işlemcisini kullanıyor. Şimdi oturup aradaki farklar hakkında destan yazmak istemiyorum. Stabilizasyon, güncelleme desteği, güvenlik, pratiklik ve performans sizin için önemliyse kesinlikle iPhone. Bunlar önemsiz ise Android olan herhangi bir cihaz alabilirsiniz. Tabi kamerada Samsung için 100X Zoom seçeneği gerçekten bir artı. Ama daha önce de karşılaştırma yapma fırsatım olmuştu; Samsung S10 kullanıyordum, kardeşimde iPhone 7 vardı. Samsung S10 ile iPhone 7'i kamera olarak karşılaştırdığımızda. Kardeşimde bende iPhone 7'in daha kaliteli ve başarılı resim ve video çektiği kanısına vardık. Telefondan yazdığım için resimleri paylaşamıyorum ama benim tavsiyem kesinlikle iPhone 13 olurdu. Tabi S22 ailesini de alırsanız pişman olmazsınız, her ikisi de amiral gemisi cihazlar. :) @Prensess1871

11 alacağım fakat ekranı kötü ısınıyor pil bitiyor hemen diye şikayetler okudum 12 daha iyi diye düşünüyorum fakat şimdi 13'ün çıkmasıyla, fiyat farkı sadece 1 2 milyar olduğu için alınır mı değer mi sizce maalesef çok yenilik yapmamışlar13 de ve 120Hz yok diye yazı okumuştum:( bilmiyorum yorumlarınizi bekliyorum:)

Geri
Yukarı