iPhone 13 almaya değer mi?

cihannk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, halihazırda Samsung Galaxy A52 kullanıyorum ve yaklaşık 2 seneyi devirecek telefon. IPhone'a geçiş yapmak istiyorum. iPhone 13 düşünüyorum şu an ama acaba 1-2 sene daha bekleyip yeni iPhone modellerini beklemeli miyim? Yoksa şu an iPhone 13 mü almalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle değer ben 12 mini kullanıyorum babam 13 kullanıyor ve bayağı iyi telefon hoparlör resmen devir atlamış ben hayatımda bu kadar kaliteli gür sesli telefon hoparlörü duymadım.

Kesinlikle değer ben 12 mini kullanıyorum babam 13 kullanıyor ve bayağı iyi telefon hoparlör resmen devir atlamış ben hayatımda bu kadar kaliteli gür sesli telefon hoparlörü duymadım.
Aslında demeye çalıştığım a52 bile 90 hz ekrana sahip iphone 13 de 60 hz ekran var. Iphone 15 ler cikinca 120 hz standart hale gelebilir ve fiyatı da iphone 13 bandında olursa şuan 13 almam mantıklı olmaz diye düşünüyorum.

Aslında demeye çalıştığım a52 bile 90 hz ekrana sahip iphone 13 de 60 hz ekran var. Iphone 15 ler cikinca 120 hz standart hale gelebilir ve fiyatı da iphone 13 bandında olursa şuan 13 almam mantıklı olmaz diye düşünüyorum.
Iphone 15 çıkınca neden fiyatı 13 bandında olsun ki?

Aslında demeye çalıştığım A52 bile 90 Hz ekrana sahip iPhone 13 de 60 Hz ekran var. iPhone 15'ler cikinca 120 Hz standart hale gelebilir ve fiyatı da iPhone 13 bandında olursa şu an 13 almam mantıklı olmaz diye düşünüyorum.

15'in ne özellikte çıkacağını kimse bilemez ancak daha yüksek Hz ile çıkarsa fiyatı daha yüksek olur doğal olarak atıyorum 13 Pro parasında olur ayrıca ekran Hz farkını pek fazla anlayacağınızı zannetmiyorum sonuçta bu bir telefon iOS da çok stabil bir işletim sistemi olduğu için takılma olmadan gezebiliyorsunuz.

15'in ne özellikte çıkacağını kimse bilemez ancak daha yüksek Hz ile çıkarsa fiyatı daha yüksek olur doğal olarak atıyorum 13 Pro parasında olur ayrıca ekran Hz farkını pek fazla anlayacağınızı zannetmiyorum sonuçta bu bir telefon iOS da çok stabil bir işletim sistemi olduğu için takılma olmadan gezebiliyorsunuz.
Anladım o zaman sorumun cevabı al mı sizce?

S23 daha mantıklı, iPhone da Pro öneririm.
S23 varken alınmaz, iPhone 14'ten iyi bir cihaz.
Android düşünmüyorum, zaten iosa geçiş yapmak istiyorum.

Geri
Yukarı