iPhone 13 beklenmeli mi?

EmreSmskk

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gram altın ve coinlerle birlikte telefon almak için biriktirdiğim 12bin TL gibi bir para var. iPhone 12 almayı düşünüyorum ama iPhone 13 beklemeliyim mi karar veremiyorum. Halihazırda kullandığım telefon iPhone 6S ve telefon değiştirmek için acelem yok. Sizce beklememe gerek var mı yoksa iPhone 12 alınır mı?

Arkadaşlar gram altın ve coinlerle birlikte telefon almak için biriktirdiğim 12bin TL gibi bir para var. iPhone 12 almayı düşünüyorum ama iPhone 13 beklemeliyim mi karar veremiyorum. Halihazırda kullandığım telefon iPhone 6S ve telefon değiştirmek için acelem yok. Sizce beklememe gerek var mı yoksa iPhone 12 alınır mı?
Dolar yükseliyor, şuan olan fiyatlara bulamayabilirsiniz. Yerinizde olsam alırdım.

13 çıkana kadar paran da artabilir ama azala da bilir. Ayrıca 13 çıkınca o paranın karşılayabileceğini sanmıyorum. Bence şuan 12 almak mantıklı. Ben olsam XR ya da 11 alıp geçerim de neyse.

iPhone 12 de 13 de seni fazlasıyla tatmin edecektir çünkü 6S'ten geçiyorsunuz. Benim tavsiyem beklemen yönünde olacaktır. iPhone 13 tasarım anlamında da bir bakışta farklı olduğunu hissettirecek gibi duruyor çentiğin kısalması, çarprazlama kamera yapısı gibi şeylerden dolayı. Şurada eylül'e bir şey kalmadı ekim gibi de cihaz çıkar pazara zaten. iPhone 13 zaten 13 mini için bana göre başlangıç fiyatı da 12.000TL olacak gibi geliyor. Paranız da yetecek gibi. Siz yine de biriktirin bir 13-14K yapın elinizdekini eylül'e kadar garanti olsun :)

Acelen yoksa bekle tabii ki. Hem iPhone 12 fiyatları da düşer herhalde.
Bir de, şu M1 IPhone'a gelir belki belli olmaz. IPad'e geldiğine göre bir şekil IPhone'a da gelebilir, tabii teknik bir engel yoksa.

Her yıl geleneksel ağustos ayı zammı oluyor. Genelde 500-1000TL arası fiyatları artıyor eylül'de yeni modeller çıkınca sanki ucuzlamış gibi geri eski fiyatına çekiliyor. Alacaksa şimdi almalı hem indirimde hem de en azından son model olarak kullanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı