Çözüldü iPhone 13 ekran gecikmeli kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cazzarie

Kilopat
Merhaba, telefonun sağında bulunan ekran kapatma tuşuna bastığımda yaklaşık olarak 1 saniye gecikme ile kapanıyor. Bu süreyi hızlandırma şansımız var mı? Tuşa bastığımda olabildiğince hızlı kapanmasını istiyorum.

Çözüm
App Store, telefona uygulama indirmek için kullandığımız zımbırtıydı, bir de Apple Store var. Sanırım siz Apple Store'dan bahsediyorsunuz değil mi?

Güncelleme: Sorunu çözdüm. Ayarlar kısmından erişilebilirlik sekmesine giriyoruz. Bu Sekme'nin en altında bulunan erişilebilirlik kestirmesi'ne girip oradaki bütün tikleri kaldırdıktan sonra olması gereken hızda kapanıyor. Bu sorunu yaşayan varsa umarım yardımcı olmuşumdur, gerçekten çok can sıkıcıydı.
App Store, telefona uygulama indirmek için kullandığımız zımbırtıydı, bir de Apple Store var. Sanırım siz Apple Store'dan bahsediyorsunuz değil mi?

Güncelleme: Sorunu çözdüm. Ayarlar kısmından erişilebilirlik sekmesine giriyoruz. Bu Sekme'nin en altında bulunan erişilebilirlik kestirmesi'ne girip oradaki bütün tikleri kaldırdıktan sonra olması gereken hızda kapanıyor. Bu sorunu yaşayan varsa umarım yardımcı olmuşumdur, gerçekten çok can sıkıcıydı.

Son düzenleme:
Çözüm

Aslında bu bir sorun değil. O tuşun birçok işlevi bulunuyor. İki kere tıklayınca farklı bir görev veya üç kere tıklayınca farklı bir görev atayabiliyorsun. Doğal olarak da tuş o göreve odaklı hale gelebiliyor. Dediğiniz adımlardaki tikleri kaldırınca tuş sadece ana görevine odaklanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı