iPhone 13 için kamera koruyucu kullanıyor musunuz?

Kullananları gördüm ama bence saçma. Kalın olan telefonu bir tık daha kalın ediyor.

Hocam fakirlikle alakası yok estagurullah. Teknoloji çok pahalandı sadece. Koruyucu kullananlara aslında kamerada bir değişiklik var mı diye soracaktım. Şahsen ben pek fark edemedim ama belki fark eden olmuştur gerçi hoş olsa ne olur istesem de koruyucusuz kullanmak yemez :)

Hocam fakirlikle alakası yok estagurullah. Teknoloji çok pahalandı sadece. Koruyucu kullananlara aslında kamerada bir değişiklik var mı diye soracaktım. Şahsen ben pek fark edemedim ama belki fark eden olmuştur gerçi hoş olsa ne olur istesem de koruyucusuz kullanmak yemez :)
Yaklaşık olarak tam 3 senedir arka kamerası bozuk,sarjı yüzde 30a düşünce kapanan honor 7 telefonuma dokunduğumda elim uyuşuyor.

Böyle bir yazı görünce insan ister istemez bir garip hissediyor.

Telefon kılıfı ve ekran koruyucu bile kullanmıyorum, kamera koruyucu diye bir şey olduğunu yeni öğrendim. :D

Bu kadar para verdikten sonra neler neler öğreniyor insan😂😂
Babam kullanıyor. Kamerada herhangi bir değişiklik olmadı. Kullanabilirsiniz.

Teşekkürler bende taktırdım ama işte taktırmadan önce kamerayı test etme imkanım olmadı direkt olarak kutusuyla birlikte telefoncuya gittim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı