iPhone 13 konuşma sırasında arkadan ses geliyor

Cazzarie

Kilopat
Merhaba, iPhone 13 ile konuşma sırasında arkadan ses geldiğini fark ettim. Eski telefonumda Vodafone kullanıyordum fakat iPhone 13'e geçtiğimde Turkcell kullanmaya başladım. Hattan dolayı olabilir mi acaba?

Hattan olduğunu sanmam. Bu sorun şebeke anteni veya anakartla ilgili olur genelde. Garantiye göndermeni öneririm.

Hattan olduğunu sanmam. Bu sorun şebeke anteni veya anakartla ilgili olur genelde. Garantiye göndermeni öneririm.

Henüz yeni aldım sayılır, alalı birkaç gün oldu. İade edebilirim aslında fakat gelecekte daha büyük bir sorun yaratır mı böyle olması? Evet, daha önce karşılaşmadığım için rahatsız ediyor fakat sadece aramalarda böyle bir sıkıntı meydana geliyor ve yine karşıdaki kişinin sesini güzel bir şekilde duyabiliyorum. Son olarak, Turkcell hattı eski telefonuma takıp bir de öyle denedim ve sorun olmadı, eskiden olduğu gibi konuşurken arkada bir ses olmuyor. Sorun hattaymış gibi gözükmüyor.

Merhaba, iPhone 13 ile konuşma sırasında arkadan ses geldiğini fark ettim. Eski telefonumda Vodafone kullanıyordum fakat iPhone 13'e geçtiğimde Turkcell kullanmaya başladım. Hattan dolayı olabilir mi acaba?
Maalesef İphone 13'lerde gürültü engellemeyi Apple kaldırdı ve artık yok ve arka plandaki sesler maalesef kulağınıza gelmekte.

Maalesef iPhone 13'lerde gürültü engellemeyi Apple kaldırdı ve artık yok ve arka plandaki sesler maalesef kulağınıza gelmekte.

Arka sesler değil, hani böyle konuşma sesleri veya etraftaki seslerin gelmesi durumu yok. Konuşma yaparken tamamen sessiz olması gerekmiyor mu? Bende sürekli olan bir ses mevcut. Sanki gitarı Amfi'ye bağlarsın da başta bir dip ses gelir ya, onun gibi ama daha hafifi. Bu arada bugün tekrar görüşme yaptım ve sanki biraz azalmış gibi. Bilemiyorum, belki tüm iPhone modellerinde bu böyledir. İade etmeme gerek var mı sizce? Diğer yandan görebildiğim hiçbir kusuru yok.

Arka sesler değil, hani böyle konuşma sesleri veya etraftaki seslerin gelmesi durumu yok. Konuşma yaparken tamamen sessiz olması gerekmiyor mu? Bende sürekli olan bir ses mevcut. Sanki gitarı Amfi'ye bağlarsın da başta bir dip ses gelir ya, onun gibi ama daha hafifi. Bu arada bugün tekrar görüşme yaptım ve sanki biraz azalmış gibi. Bilemiyorum, belki tüm iPhone modellerinde bu böyledir. İade etmeme gerek var mı sizce? Diğer yandan görebildiğim hiçbir kusuru yok.
Bende de vardı o sorun hatta whatsapp konuşma esnasında bildirim sesi açıkken de geliyordu bir tiz ses. Ben çözemedim ama. Abimde 13 pro max vardı ondada vardı bu ses sanırım takmamak gerekiyor yoksa deli eder.

Bende de vardı o sorun hatta WhatsApp konuşma esnasında bildirim sesi açıkken de geliyordu bir tiz ses. Ben çözemedim ama. Abimde 13 Pro Max vardı onda da vardı bu ses sanırım takmamak gerekiyor yoksa deli eder.

13 Pro Max kullanıyorum bu benim de dikkatimi çekmişti ama üstüne düşmedim. Zamanla fark etmiyorsun bile.

Çok teşekkür ederim, yüreğime su serpildi doğrusu. Donanımsal bir sıkıntı yoksa ve ileride başıma iş açmayacaksa, iade etmemeyi tercih ederim. Eski telefonumda (a3 2017) böyle bir şey başıma gelmediği için afalladım.

Geri
Yukarı