iPhone 13 Pro alınır mı?

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Soru açık arkadaşlar Android telefondan geçiş yapması düşünüyorum ne düşünüyorsunuz iPhone 13 Pro hakkında?
Daha önce hiç iPhone kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için sıkıntı yok arkadaşlar başka alternatif varsa onlara da yonelebilirm tavsiyelerinize açığım

Soru açık arkadaşlar Android telefondan geçiş yapması düşünüyorum ne düşünüyorsunuz iPhone 13 Pro hakkında?
Daha önce hiç iPhone kullanmadım.
Adı üstünde Pro. Eğer profesyonel işte kullanmayacaksanız, telefonun üzerinden para kazanmayacaksanız bence gereksiz. Şimdiden hayırlı olsun.

Ben de yıllarca Android'in amiral gemisinden tutun da giriş seviyesi cihazlarına kadar çeşitli telefonlarını kullandım. Şuanda da elimde Redmi Note 7 var. Telefondan genel anlamda memnunum ama bırakın 12'yi 13'ü arkadaşımın Iphone 8'ini bile elime alıp 5dk kullandığımda stabilite ve kalitesini hemen fark ediyorum.
Nasipse 2 3 aya kadar Iphone 13 alacağım. 13 Pro ile aralarında kamera anlamında telefoto ve geniş açı lens farkı var. Ana kamera 13 proyla yine aynı. 13'e göre en büyük artısı ekranın 120HZ olması ama onun için de ekstradan 4 bin lira verilmez diye düşünüyorum.

Kısacası, bütçeniz yeterse 13 Pro her anlamda taş gibi telefon. Hiç düşünmeyin derim.

Geri
Yukarı