iPhone 13 Pro Max almaya değer mi?

Prensess1871

Centipat
Daha fazla  
Beni bir 5 yıl götürecek telefon istiyorum ve iPhone telefonlarını çok beğeniyorum herkesin görüşü farklı tabii ki.
Sizce iPhone 12 Pro Max mi almalıyım yoksa.
13 Pro Max mi en önem verdiğim batarya ve özelllikle kamerası maalesef çok pahalı ama 2 el satınca vs kullanımı uzun olduğundan bunlar avantajı diye düşünüyorum yoksa almayı düşünmem.

Kesinlikle alınır. Fiyatı çok diyenler olucak haklılar. Ancak kesinlikle alınabilecek muhteşem bir telefon. Paranız var ise durmayın alın.

Sen ne kullaniyorsun?
Samsung Galaxy A52. 3800 TL'ye almıştım ilk çıktığında. Şuan 4500'lerde seyrediyor. 4500 mAh bataryası var. Kamerası mükemmel. İşlemcisi orta. Malzeme kalitesi rezalet. Yazılımı muhteşem. Ekran 90 Hz 406 PPI Amoled 2400x1080 çözünürlüğünde. Çift hoparlörlü dolby atmos kullanılıyor. Çok yüksek seslere çıkabiliyor. Film izlerken çok güzel sarıyor ses etrafınızı.

Alınmaz. En güzeli iPhone 11 ve 10. Ben kullanıyorum diye değil. Fazladan kamera için o kadar para vermeye değer mi sizce?
AHAHAH fazladan kamera mı? Devasa farklar var 13 Pro Max ile 11 arasında. Uçurum kadar hatta.

Geri
Yukarı