iPhone 13 Pro Max İncelemesi (Video)

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iphone13promax.jpg

iPhone 13 Pro Max inceleme videomuzla beraber Apple’ın en yeni akıllı telefon serisindeki en yüksek donanımlı modeli derinlemesine inceliyoruz. iPhone 13 Pro Max Ekran iPhone 13 özellikleri ile serinin en üst modeli olarak karşımıza çıkıyor. 6.7 inç Super Retina XDR OLED ekrana sahip olan iPhone 13 Pro Max, HDR10 ve Dolby Vision desteğine ve ProMotion […]

Devamı: iPhone 13 Pro Max İncelemesi (Video)
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Alabilecek çok fazla kişi var.
Hocam aslında o konuda haklısın. Milletimiz gösteriş meraklısı, adam gerekirse taksitle bu telefonu alır. Ama gene de alır.

Hocam aslında o konuda haklısın. Milletimiz gösteriş meraklısı, adam gerekirse taksitle bu telefonu alır. Ama gene de alır.

Gösterişten ayrı telefonun kendisi ve özellikleri gayet güzel. Bir de iOS'a alışkınsan Android sarmıyor. Şahsen büyük telefon sevmiyorum Pro Max yarı yarıya ucuz olsa bile kullanamam. Mini modelleri bana daha çok hitap ediyor tek elle kullanım rahatlığı açısından.

Adam asgari ücret alıyor, sırf çevreye hava atabilmek için bu telefonu alıyor ihtiyacı olmadığı halde.

O eskiden, Blackberry dönemlerinde daha yaygındı şimdi telefonların hepsi birbirine benziyor tasarım olarak. Kılıf ıvır zıvır derken açıkçası insanların elindeki telefonun ne olduğunu hiç ayırt edemiyorum.

Aslında tam olarak demek istediğim o değildi. Vergiler telefonun fiyatını şişiriyor.

Tabii vergiler her zaman yüksek, en çok tüketilen ürünlere basıyorlar. En azından konsollara yapıştırdıkları ek vergiyi kaldırmışlardı. Telefonda affetmezler. iPhone olsun, Samsung olsun, Xiaomi olsun bizim milletin gereksiz bir telefon değiştirme bağımlılığı var ellerindeki cihaz 1-2 yaşında olsa dahi. Fi tarihinde çıkmış 6S bile tüm aplikasyonlarda yağ gibi akıyor bugün misal.

Yeni konular

Geri
Yukarı