iPhone 13 Pro Max renk önerisi

Bütçe
25.000

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Arkadaşlar iPhone 13 Pro Max alacağım mayıs ayında. Renk önerisi istiyorum. Kırmızı alacaktim ama kırmızı yapmamışlar. Bir de Apple'ın kendi bayisinden alacağım, Cadde Bostan. Kaç taksit yapıyorlar bilginiz var mı? 10 bin nakit vereceğim, gerisi kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kılıfsız kullanmayacağınızı varsayarak çok da önemli olmadığını üzülerek söylemek istiyorum hocam. Öyle kullansanız bile ekran kenarları her türlü siyah olduğu için en koyu rengi tercih etmek her zaman mantıklı gelmiştir bana.

Kılıfsız kullanmayacağınızı varsayarak çok da önemli olmadığını üzülerek söylemek istiyorum hocam. Öyle kullansanız bile ekran kenarları her türlü siyah olduğu için en koyu rengi tercih etmek her zaman mantıklı gelmiştir bana.

Kameranın etrafında ki materyalin ne olduğunu bilmiyorum ancak aldığımız renge göre değişiyor hocam. O yüzden bir tık önemli şahsen.

Arkadaşlar iPhone 13 Pro Max alacağım mayıs ayında. Renk önerisi istiyorum. Kırmızı alacaktim ama kırmızı yapmamışlar. Bir de Apple'ın kendi bayisinden alacağım, Cadde Bostan. Kaç taksit yapıyorlar bilginiz var mı? 10 bin nakit vereceğim, gerisi kart.
Yeni çıkan yeşil rengi çok güzel, onu tercih edebilirsiniz. Telefonlara taksit olmuyordu en son, tamamını nakit vermenizi istiyorlar (telefon alıyorsanız, diğer cihazlar 3 taksite kadar oluyor).

Geri
Yukarı