iPhone 13 Pro Max vs. S22 Ultra

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Sizce hangisi? Android'in verdiği özgürlük çok hoşuma gidiyor fakat Apple cihazları hep bir tık daha iyi. Çok kararsızım, bütçe sıkıntım da yok.
Kullanım amacı: Akılınıza gelebilecek her şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım, performans ve batarya olarak 13 Pro Max daha üstün.

Kamera, ekran tarafında da S22 Ultra daha iyi. Fotoğraf noktasında S22 Ultra, video konusunda da Iphone 13 Pro Max biraz daha iyi. Geniş kamera ve zoom özelliklerinde de S22 Ultra daha iyi.

İki model arasında da 4000 TL fark var. Ben aradaki farkı vermem.

İkincisi bu kadar pahalı telefon almayı da doğru bulmuyorum.

13 Pro Max veya S22 Ultra alacağım 512'lik versyonunu iOS hiç kullanmadım 2 haftadır araştırıyorum kararsızım bu zamana kadar Samsung pek üzmedi...oyun oynayan film izleyen kamera kullanan biriyim. YouTube'da oyun performans testlerini araştırıordum iPhone FPS oranlarında daha stabil S22 FPS oranlarında cok stabil gözükmüyor(120Hz de) ama bunun sebebini QHD ekrana bağlıyorlar ayarlar FHD yapılırsa FPS daha stabil olur diyorlar(iPhone'de FHD neticede) ne kadar doğru bilmiyorum oyun için iPhone daha iyi duruyor. Android'in versiği özgürlükte ayrı cezbediyor. Verdiğim paraya değsin yeterli aradaki maddi fark önmli değil pek uzın vadede tavsiyeleriniz nedir?

iphone değer kaybetmez.
Siri çok daha iyi çalışıyor.
iphone bluetooth eşleme ve konuşma algoritması çok çok daha iyi.

iphone'da telefon etmek çok zor. hele arabada daha zor. Nedense T9 arama yok. 3. parti yazılımların arama kaydına ve direk aramaya erişme imkanı kapalı.
iphone alarm programı çok dandik. 3. parti yazılımların alarma erişmesine imkan vermiyor. Mecbur kendi programı kullanılıyor.

Merhabalar öncelikle ne için alacağınıza bağlı tartışmasız Samsung s22 ultra çok iyi fotoqraf ve video çekiyor fakat uzun bir kullanım ve 4-5 yıl sonra kasmasin custom romlarla uğraşmaym felan diyorsaniz iPhonedan başqa seçeneğiniz yok malesef

Merhabalar öncelikle ne için alacağınıza bağlı tartışmasız Samsung S22 Ultra çok iyi fotoqraf ve video çekiyor fakat uzun bir kullanım ve 4-5 yıl sonra kasmasin Custom ROM'larla uğraşmaym falan diyorsaniz IPhone'dan başqa seçeneğiniz yok maalesef.

Hocam profesyonel fotoğraf video çeken biri değilim. İki telinde kamerası bana yeterde artar önemli olan kullanım rahatlığı ve yazılım performansı stabil olması cok Samsung kullandım hiç üzmedi. İstediğim her şeyi yapabiliyordum uygulamaları falan da çok hoş ama iPhone hiç kullanmadım. Hangisi daha iyidir bilemiyorum.

Hocam profesyonel fotoğraf video çeken biri dğlm iki telinde kamerası bana yeterde artar önmli olan kullanım rahatlığı ve yazılım performansı stabil olması cok Samsung kullandım hiç üzmedi istediğim her şeyi yapabiliyordum uygulamaları falanda çok hoş ama iPhone hiç kullanmadım hangisi daha iyidir bilemiorum.

Bende çok yakında iPhone 13 veya Pro'ya geçiş yapacağım, bence APK ile ilgilenmiyorsan direkt al iPhone çünkü IPhone'de en büyük sorun APK yüklenemiyor olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı