iPhone 13 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Bunlarda işi FIFA ve PES oyunlarına çevirdiler, hep aynı model telefon çıkarıyorlar bir tek rakamı değişiyor FIFA ve PES gibi. Nasılsa alanı çok.

Bunlarda işi FIFA ve pes oyunlarına çevirdiler, hep aynı model telefon çıkarıyorlar bir tek rakamı değişiyor FIFA ve pes gibi. Nasılsa alanı çok.

Daha telefonun tasarımı sızmadı yavaş hazır cevaplarınızı çıktığı zamana saklayın.

Bir de iPhone 12 daha yeni çıktı 1 yıl sonra tanıtılacak bir ürünün şimdiden konuşulması böyle haberlerin gerçek olmamasınıda bir nevi destekler nitelikte.

Manava limon çıkarır gibi telefon veriyor hiç hayrı alamet değil.

Yakında telefonda çıkmaz.
Senede bir telefon çıkarıyor. Değişen nedir? Samsung veya Xiaomi gibi markalar senede 20-30 modele kadar tanıtabiliyorlar. Aralarında en istikrarlısı Apple hâlâ.

Apple ancak 4 kamerayla yapabildiğini 3 kamerayla yapamazsa o zaman geçer 4. kameraya. Ben geçeceklerini düşünmüyorum. Zira S20 Ultra'nın 8k'sından daha iyi video ve fotoğraf çekiyor 11 Pro Max. 8k, 4K bunlar sadece sayı. Buyurun testleri izleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim iPhone 5'te 5G.

Yeni konular

Geri
Yukarı