iPhone 13 vs 12 Pro vs 12 Pro Max

Bütçe
15-17 bin TL

Rovsan_ismailov

Picopat
Yer
Bakü Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Digital marketing,programmer,full stack devoloper
Merhaba arkadaşlar sizden daha önce yaptığım konuda iPhone 13 hakkında bilgi istemiştim. Şimdi ise sorum şudur ki, benim elimde 18 bin TL'ye yakın para var ve Azerbaycan'da bu paraya rahatlıkla 12 Pro Max'a kadar alınabilir. Sizce 256 GB iPhone 13 vs 256 GB 12 Pro vs 128 GB 12 Pro Max benim için önemli olan batarya uzun süre gitmesi. Önemli olarak sosyal medya, Gmail, WhatsApp takılırım. Oyun sadece Brawl Stars ve Minecraft oynarım. Ekran büyüklüğü önemli değil benim için. Sizce hangisini alayım? Ve açıkçası itiraf etmem gerekiyor ki biraz masa telefonu olsun istiyorum. Masaya koyayım ve s. ( görmemislik olarak görenlere sesleniyorum kendi paramla alacağım ve buna da hakkım var ) sizce hangi cihaz sizin için Premium his yaratır? Bunu da cevaplarsanız sevinirim.

13 ve 12 Pro Max modelinin batarya performansı arasındaki fark fazla değil. Bu nedenle iPhone 13 mantıklı. 13 modeline bütçen yetmiyorsa 12 serisi de fazlasıyla işini görecek bir model.

Öncelikle merhaba 12 Pro serisine hatta 12 Pro maxa bile bütçe fazlasıyla yetiyor hangisi benim için daha uygun olur? Birçok kişi A15'i tavsiye ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı