iPhone 13 vs 12 Pro

duty with an exo

Hectopat
Yer
Чорнобиль
Daha fazla  
iPhone 13'de gece porte modu ve lidar sensörü yok buna mükabil iPhone 12 Pro'da hem lidar hem de gece portre modu var, sırf işlemciden sebep 13 mü almalıyım yoksa kamera ve sensörü seçip 12 mi almalıyım? Veya alternatif önerileriniz varsa açığım.

@Elan Morin Tedronai

Son düzenleyen: Moderatör:
13 almanızı öneriyorum ben.
Dediğiniz kamera özellikleri günlük kullanıcı için gereksiz ve neredeyse hiç kullanılmayacak özellikler.

iPhone 13'de gece porte modu ve lidar sensörü yok buna mükabil iPhone 12 Pro'da hem lidar hem de gece portre modu var, sırf işlemciden sebep 13 mü almalıyım yoksa kamera ve sensörü seçip 12 mi almalıyım? Veya alternatif önerileriniz varsa açığım.

@Elan Morin Tedronai
Geçtiğimiz hafta iPhone 13 almış ve Pro modeliyle arada kalmış biri olarak söyleyebilirim ki, eğer fotoğrafçılığı profesyonel olarak yapmıyorsanız, veya sizin için çok fazla önem ifade etmiyorsa 12 Pro yerine 13 alın geçin derim.

@Elan Morin Tedronai
Hocam öncelikle ben ölsem 25000'e telefon almam (sizin bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz tabi ki).
En çok performansa önem veriyorsanız ekran küçük gelmeyecekse 12 mini alabilirsiniz,kameraya ve ekrana önem veriyorsanız 12 Pro iyi bir seçenek olur 😉.
Edit: iPhone 13 10000₺'miş.

iPhone 13'ün 12 Pro'ya karşı artıları

Hafiflik
Daha yüksek kapasiteli pil
4K HDR 60 FPS çekebilme
A15 Bıonıc
Hocam öncelikle ben ölsem 25000'e telefon almam (sizin bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz tabi ki).
En çok performansa önem veriyorsanız ekran küçük gelmeyecekse 12 mini alabilirsiniz,kameraya ve ekrana önem veriyorsanız 12 Pro iyi bir seçenek olur 😉.
Edit: iPhone 13 10000₺'miş.
12 Pro: 13 Bin 500 TL
13: 12 Bin 300 TL
Ben üste 1500 TL koyabilecek bir artısını göremiyorum 12 Pro'nun.

Son düzenleme:

@Elan Morin Tedronai

Profesyonel fotoğrafçılıkla uğraşmıyorsanız bence mantıklı değil 12 Pro.
iPhone 13 daha mantıklo.

Geri
Yukarı