iPhone 13 Wi-Fi ile video izlerken donuyor

meliherencicen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Geçtiğimiz aylarda Amerika'dan iPhone 13 getirmiştim. Cihazda bir sorun yok normal kullanıyorum fakat Wi-Fi ve şebeke problemi yaşıyorum.
Cihazdan Wi-Fi ile bağlandığımda bağlantıda bir problem, çekmeme gibi bir durum gözükmüyor fakat izlediğim şeyler donuyor. Ben de modem mi arızalı acaba diyerek hep bilgisayarımdan hem de iPhone cihazımdan aynı yerde yan yana tutarak sırayla bir hız testi gerçekleştirdim. Sonuçlar aşağıdaki gibi...
Dizüstü bilgisayarım:

Ekran Alıntısı.PNG

iPhone:

a506a0d3-6862-4b7a-9e4e-28f76032f93f.png

Ağ ayarlarını sıfırlamayı, her şeyi denedim fakat sorunu çözemedim... Sizce sorun nedir?

Ya sizin modeminizde sıkıntı var ya da telefonda. Cok fazla ping degeri var. Donma ve takilmasi normal. 5 GHz Wi-Fi varsa onda dener misiniz? Bir de farkli Wi-Fi'larda durumun ayni oldugunu soylemissiniz sorun telefonun antenlerinde olabilir.

Ya sizin modeminizde sıkıntı var ya da telefonda. Cok fazla ping degeri var. Donma ve takilmasi normal. 5 GHz Wi-Fi varsa onda dener misiniz? Bir de farkli Wi-Fi'larda durumun ayni oldugunu soylemissiniz sorun telefonun antenlerinde olabilir.
Konuya eklediğim ekran görüntülerindeki testler 5 GHz Wi-Fi ile test edilmiş hız testleri. 2.4 GHz kullanmıyorum. Sonuçlar böyle, sanırım dediğiniz gibi telefonun antenlerinde sorun var fakat bunun için de cihazı açtırmak istemiyorum.

Konuya eklediğim ekran görüntülerindeki testler 5 GHz Wi-Fi ile test edilmiş hız testleri. 2.4 GHz kullanmıyorum. Sonuçlar böyle, sanırım dediğiniz gibi telefonun antenlerinde sorun var fakat bunun için de cihazı açtırmak istemiyorum.
Muhtemelen acmadan yenisini verirler. Gidip deneyin garantisi devam ediyor sonucta.

Yeni konular

Geri
Yukarı