Çözüldü iPhone 13'ten şarj aleti çıkıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkceylan

Picopat
Merhaba herkese, iPhone 13 ve 13 Pro almayı düşünüyorum. İçinden şarj etmeye yönelik ne çıkıyor? Ben ekstra ne almalıyım? Orijinal Apple ürünü dışından ürün almayı düşünmüyorum. Teşekkürler şimdiden.

Çözüm
1634317156429.png

Sylvestre

Hectopat
Yer
Istanbul
Bunu başka küçük marka yapsa küfür edecekler "Apple" yapınca her şeyi kabulleniyorlar...
Özellikle "başka küçük marka" tabirini kullanmanın sebebi aynı hareketi Samsung' un da yapması mı yoksa Apple haterlığı mı yapıyorsun?
Bugüne kadar hiç herhangi bir telefon modelini ya bunun içinden şarj adaptörü çıkmıyor ben almaktan vazgeçtim diyen gördün veya duydun mu?
Burada kimse bu hareketin doğru olduğunu savunmuyor arkadaş kutu içeriğinde adaptör var mı diye soruyor sen ve senin gibiler çıkıp her fırsatta Apple' ı suçlamaya devam ediyor.

KiwiAdam

Centipat
Yer
Ordu, Fatsa
Özellikle "başka küçük marka" tabirini kullanmanın sebebi aynı hareketi Samsung' un da yapması mı yoksa Apple haterlığı mı yapıyorsun?
Bugüne kadar hiç herhangi bir telefon modelini ya bunun içinden şarj adaptörü çıkmıyor ben almaktan vazgeçtim diyen gördün veya duydun mu?
Burada kimse bu hareketin doğru olduğunu savunmuyor arkadaş kutu içeriğinde adaptör var mı diye soruyor sen ve senin gibiler çıkıp her fırsatta Apple' ı suçlamaya devam ediyor.
General mobile <3.

Yavuz241

Decipat
Çıkmıyor kutunun içinden. Apple sözde çevreyi korumak için adaptör koymuyor ama sonrasında satmayı iyi biliyor. O kadar çevreyi düşündüğünüze göre adaptörleri hiç üretmesinler o zaman.

lengthok

Hectopat
Makaleler
4
Apple cihazların fiyatı 11 serisinden beri dolar olarak yükselmiyor. Şarj cihazı kulaklık gibi şeylerden kısıp telefonun fiyatını sabit tutması mantıklı bence. Bizim ülkemizde bir adaptör için 200 ₺ fazla geliyor insanlara bu da normal tabii ama yurt dışında 20 dolara satılıyor insanlara dokunmuyor doğal olarak.

KiwiAdam

Centipat
Yer
Ordu, Fatsa
Apple cihazların fiyatı 11 serisinden beri dolar olarak yükselmiyor. Şarj cihazı kulaklık gibi şeylerden kısıp telefonun fiyatını sabit tutması mantıklı bence. Bizim ülkemizde bir adaptör için 200 ₺ fazla geliyor insanlara bu da normal tabii ama yurt dışında 20 dolara satılıyor insanlara dokunmuyor doğal olarak.
Ama bunu öyle söylemiyorlar. Çevreye bağlıyorlar.

bloodiron9

Hectopat
Bence de saçma çevre muhabbetinin yapılması. Bunu söyleseler bu kadar tepki almazlardı. Zira iPhone 12 5nm yeni nesil işlemci OLED ekran gibi yeniliklerle iPhone 11 ile aynı fiyata satıldı.

Sadece onlar değil 5G'yi de unutmamak lazım. Samsung 5G'li cihazları 200 dolar daha pahalı satmıştı.

Yukarı