Çözüldü iPhone 13'ten şarj aleti çıkıyor mu?

• Konuyu başlatan krsck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 16B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

krsck

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, iPhone 13 ve 13 Pro almayı düşünüyorum. İçinden şarj etmeye yönelik ne çıkıyor? Ben ekstra ne almalıyım? Orijinal Apple ürünü dışından ürün almayı düşünmüyorum. Teşekkürler şimdiden.

Çözüm
1634317156429.png
Senin alıp almaman bir şey ifade etmiyor şirket için zaten.
Milyar doları olsa Bugatti'den inmeyecek adamlar param olsa da almam diyor. Tamam kanka inandık.

Apple alacağıma alırım Android keyfime bakarım. Mükemmel fanboysun.
Özellikle "başka küçük marka" tabirini kullanmanın sebebi aynı hareketi Samsung'un da yapması mı yoksa Apple haterlığı mı yapıyorsun?
Bugüne kadar hiç herhangi bir telefon modelini ya bunun içinden şarj adaptörü çıkmıyor ben almaktan vazgeçtim diyen gördün veya duydun mu?
Burada kimse bu hareketin doğru olduğunu savunmuyor arkadaş kutu içeriğinde adaptör var mı diye soruyor sen ve senin gibiler çıkıp her fırsatta Apple'ı suçlamaya devam ediyor.

Devam edin böyle devam. Apple yapınca her şeyi kabulleniyorsunuz. Yemezler, en basit örnek: Apple laptoplarında sadece 1 tane Type-C çıkışı koydu herkes kabullendi. Aynısını ASUS yapınca herkes küfürler yağdırdı. Devam edin bu kafa da devam. Yahu kaç paralık cihaz alıyorsun onun kutusunun içinden bırak şarj aletini bir sürü hediyeler falan çıkması lazım adamlar şarj aletini kaldırıyorlar? Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Kaç para vermişim cihaza bir de adaptör mü alacağım ben? Böyle saçma sapan bir şirketten asla ürün almam.

Devam edin böyle devam. Apple yapınca her şeyi kabulleniyorsunuz. Yemezler, en basit örnek: Apple laptoplarında sadece 1 tane Type-C çıkışı koydu herkes kabullendi. Aynısını ASUS yapınca herkes küfürler yağdırdı. Devam edin bu kafa da devam. Yahu kaç paralık cihaz alıyorsun onun kutusunun içinden bırak şarj aletini bir sürü hediyeler falan çıkması lazım adamlar şarj aletini kaldırıyorlar? Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Kaç para vermişim cihaza bir de adaptör mü alacağım ben? Böyle saçma sapan bir şirketten asla ürün almam.
Yukarıda sebebini anlattım kısaca. Okuyabilirsin.

Kaç para dediğin cihaz üretildiği ülkede 800 dolar. Şu aletlere gereksiz manalar yüklüyorsun 800 tl ye aldığını düşünsene. Algını genişlet yaşadığın dünya sadece içinde bulunduğun ülkeden ibaret değil. Android ilk çıktığından beri hemen hemen her markanın telefonlarını kullandım ömrümde henüz iPhone kullanmadım ve fanboyum öyle mi? Hediyeymiş, oldu paşam istersen plaket göndertelim adresine iPhone aldın diye ister misin?

iPhone 7+ cihazım 29 kasımda 5 yaşına girecek. Hala güncelleme alıyor, hala taş gibi hala yavaş değil. Ve Apple savunduğum için fanboy oluyorum. Sonuna kadar Apple ulan! 2-3 ay sonra da 13 alıcam sen android almaya devam et :)

iPhone 7+ cihazım 29 Kasım'da 5 yaşına girecek. Hala güncelleme alıyor, hala taş gibi hala yavaş değil. Ve Apple savunduğum için fanboy oluyorum. Sonuna kadar Apple ulan! 2-3 ay sonra da 13 alacağım sen Android almaya devam et :)

Biz seni kutudan adaptörü kaldırdığı için savunmana Fanboy demiyoruz. Bunun kaldırılmasının nedenini doğayı korumak olduğu savunmana fanboyluk diyoruz.

Biz seni kutudan adaptörü kaldırdığı için savunmana Fanboy demiyoruz. Bunun kaldırılmasının nedenini doğayı korumak olduğu savunmana fanboyluk diyoruz.
Doğayı korumak için bence. Her sene 10 milyon telefon sattığını varsay. 10 milyon adaptörü verdi mi ? Verdi, bir daha ki sene tekrar 10 milyon adaptör neden versin? Hem karlı değil hem doğaya zarar. Kâr etmeye kılıf bulmuşlar ama doğa mevzusu da doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı