Çözüldü iPhone 13'ten şarj aleti çıkıyor mu?

• Konuyu başlatan krsck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 66
  • Görüntüleme 16B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

krsck

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, iPhone 13 ve 13 Pro almayı düşünüyorum. İçinden şarj etmeye yönelik ne çıkıyor? Ben ekstra ne almalıyım? Orijinal Apple ürünü dışından ürün almayı düşünmüyorum. Teşekkürler şimdiden.

Çözüm
1634317156429.png
Dostum, telefonu alırken adaptörünü de al. Bozulmuyor ya? Yıllarca kullan. 10 bin TL verdin de 200 TL mi koydu anlamadım.
Kısa vadeli planları küçük insanlar yapar.
Olay 200 TL daha vermek değil. Başta doğayı koruyor dedin şimdi 10.000 TL verdin 200 mü veremiyorsun diyorsun. Apple o adaptörleri kutudan çıkarmasını sebebi doğayı değil kendi parasını korumak.

Olay 200 TL daha vermek değil. Başta doğayı koruyor dedin şimdi 10.000 TL verdin 200 mü veremiyorsun diyorsun. Apple o adaptörleri kutudan çıkarmasını sebebi doğayı değil kendi parasını korumak.
Tamamda parayı korurken doğayı da korumuş oluyor. Parayı görüyorsun da diğer faydasını neden görmüyorsun?

Her şeyi devletten bekleme kardeşim. Yazdığım şey gayet net ve açık.

O telefona bu ülkede 10 bin TL vermem. Zaten parada yok olsa da almam yine onu. Telefon nedir genel olarak baktığımızda başkası ile iletişime geçmek için kullanılan bir cihaz. Nokia da kullansam aynı iş zaten. Doğayı korumakmış ta bahane hepsi.

O telefona bu ülkede 10 bin TL vermem. Zaten parada yok olsa da almam yine onu. Telefon nedir genel olarak baktığımızda başkası ile iletişime geçmek için kullanılan bir cihaz. Nokia da kullansam aynı iş zaten. Doğayı korumakmış ta bahane hepsi.
Yo ben hava atmak için alıyorum. Önemli olan telefon olması değil, önemli olan son jenerasyon iPhone olması benim için.

Aynen çok havalısın cam açıktır ama kapat bence :).
Ahahaha :) Sen burda bunu tartışırken Apple hisseleri 1 dolar değerlendi bile :)
Bunu diyen kişi az önce Apple'ın doğayı koruduğunu savunuyordu.
Hala öyle? Adamlar daha az plastik üretiyor mu? Evet. O zaman koruyor demekki.
Arkadaşlar kapitalist düzende herkesi mutlu edemezsiniz.

Geri
Yukarı