iPhone 14 Pro için adaptör, kılıf ve ekran koruyucu önerisi

Şerif Selen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
iPhone 14 Pro model telefon için adaptör olarak orijinal mi almak daha mantıklı yoksa mcdodo Baseus Spigen gibi markalar mı?
Ayrıca telefon için hayalet ekran koruyucu ve tutuşu kolaylaştıran kılıfın kenarlarında tırtık benzeri tutarken kolaylık yaratan kılıflar var mıdır?
Model link ne olursa atarsanız yoruma çok memnun olurum.

Hızlı şarj adaptörünü Apple üzerinden almak her zaman mantıklı olandır. Kılıf için Mcdodo öneririm. Bahsettiğin marka satıcıların ürünleri her ne kadar olumlu geri dönüş yapsada bence adaptörü orjinal almak gerekli. Zaten Apple yapmış niye harici firmaların ürünlerini kullanalım ?

14 için düz 20W Type-C başlık aldım bence marka önemsiz adamlar zaten iPhone için yapmışlar şunu Xiaomi için değil.

O telefona o kadar para verdin ama orijinal adaptör kullanmayı mı soruyorsun?

Sen para vermesen de, o alet tehlikeye atılır mı? Ben olsam cebime bile koyamam :)

Orijinal adaptör alacağım zaten o konular gerçekten sıkıntı garantide bile sorarlar Apple orijinalle mi şarj ettiniz diye falan benim aklıma geliyorsa onlarında gelir.
Diğer markaları da öğrenmek için sordum şu anki telefonumu bile orjianl dışında şarj etmiyorum orijinali ile başka telefonu bile şarj ettirmiyorum :) ne olur ne olmaz diye.

Orijinal adaptör alacağım zaten o konular gerçekten sıkıntı garantide bile sorarlar Apple orijinalle mi şarj ettiniz diye falan benim aklıma geliyorsa onlarında gelir.
Diğer markaları da öğrenmek için sordum şu anki telefonumu bile orjianl dışında şarj etmiyorum orijinali ile başka telefonu bile şarj ettirmiyorum :) ne olur ne olmaz diye.
Çok iyi. İşte bilinçli bir Iphone Procu.. O parayla neler yapabilirdin be.. bi düşünsene..

Hızlı şarj adaptörünü Apple üzerinden almak her zaman mantıklı olandır. Kılıf için mcdodo öneririm. Bahsettiğin marka satıcıların ürünleri her ne kadar olumlu geri dönüş yapsada bence adaptörü orijinal almak gerekli. Zaten Apple yapmış niye harici firmaların ürünlerini kullanalım?

Adaptör için diğer arkadaşa da yazdım kılıf olarak ve asıl önemlisi olan ekran koruyucu olanı da hem hayalet isterim hem de çizilmeye falan sağlam olsun isterim bir de ben takacağım için sipariş geldiğinde kolay olsa daha da güzel olur tabii :)

Çok iyi. İşte bilinçli bir Iphone Procu.. O parayla neler yapabilirdin be.. bi düşünsene..
Adamlar boşuna üretmiyor o kabloyu adaptörü telefona uyumlu üretiliyor. O paraya anca telefon alınır :))

Adaptör için diğer arkadaşa da yazdım kılıf olarak ve asıl önemlisi olan ekran koruyucu olanı da hem hayalet isterim hem de çizilmeye falan sağlam olsun isterim bir de ben takacağım için sipariş geldiğinde kolay olsa daha da güzel olur tabii :)

Adamlar boşuna üretmiyor o kabloyu adaptörü telefona uyumlu üretiliyor. O paraya anca telefon alınır :))
Ben telefon parasından bahsettim.

Geri
Yukarı