iPhone 15 Pro Max, Çerçevesi ile Rekor Kırabilir

Hocam bunlardan hangisi amiral gemisi peki?
2017 telefonuymuş iPhone 8
Samsung tarafında Note 8 çıkmış siz gidip aynı yılda çıktı deyip iPhone 8'i Samsung note 8 ile değil de
xiaomi Note 7 ve Samsung J7 Prime ile kıyaslıyorsunuz.
Birisi 2019'da birisi de 2016'da çıkmış. Aynı yılda çıkmışlar yani.

Bu telefon gerçekten fazla fiyatlanmaya başladı, pardon marka. iPhone 7 ilk çıktığında 3500 TL idi ve amiral gemileri 1500-2000 arasıydı. Bu telefon her zaman pahalı oldu. Biz burda redmi note 9 mu redmi note 10 s mi derken zenginler 14ü satıp 15 alcam diyor. Bir kere bile iphone kullanmadım belkide elime bile almamışımdır. Pardon medimarkta iphone 11i elime almıştım.

Çağ mı atlamışım? Xiaomi Redmi Note 7, 2019'da çıkmış. iPhone 8 ise 2017 yılında. Daha eski olmasına rağmen çok daha iyi Xiaomi'den. Buna diyeceğin nedir?
Sizin dediğiniz bu sene çıkan en ucuz telefonla 2-3 sene önce çıkan amiral gemisini kıyaslamak. Bu mantıksız bir kıyas oluyor şuan android tarafında da amiral gemisi dediğimiz modeller 40k üstü iphone ile aynı fiyat. Tamamen zevk ve ihtiyaca göre almak gerekiyor bence

Sizin dediğiniz bu sene çıkan en ucuz telefonla 2-3 sene önce çıkan amiral gemisini kıyaslamak. Bu mantıksız bir kıyas oluyor şuan android tarafında da amiral gemisi dediğimiz modeller 40k üstü iphone ile aynı fiyat. Tamamen zevk ve ihtiyaca göre almak gerekiyor bence
Tamam benim de zevkim iPhone. Hiçbir kaliteyi onda hissemedim onu demeye çalışıyorum yani. Özel hissettiriyor.

Geri
Yukarı