iPhone 4 iCloud kilidi kaldırma (Untethered)

DenBay Tech

Hectopat
Makaleler
5
Merhabalar. Elimde çok yakınımın iPhone 4'ü var. Kendisi bu telefonu artık tutmak istemediğini ve kullanmayacağını söyleyerek bana verdi. Fakat iCloud şifresini hatırlamıyor. Apple'ı arayıp Apple ID'ye ulaşmak istedik ama Apple ID uzun süredir kullanılmadığı için hata verdi. Telefonun kendisinden girmeye kalktığımızda ise Apple logosuna atıyor ve tekrar kilit soruyor. Telefonu artık bana verdiği için bu kilidi temelli kaldırmak istiyorum. Bir program önerebilir misiniz veya bir yöntem? İçinde herhangi bir veri bulunmamaktadır. Teşekkürler.

Sürüm: iOS 7.1.2
Model: A1332
Depolama: 16 GB
(Yorumlara telefon eski, değmez vs yazmayın)

Sürüm düşür. iOS 4.3 vs. düşürürsen hem eski oyunları vs. oynayabilirsin hem de daha hızlı çalışır telefon. Untethered yapman imkansız ama tethered ile de güzel bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca birkaç Tweak vs. yükleyip YouTube kullanabilirsin.
Yeni fark ettim aradan 1 yıl geçmiş.

Sürüm düşür. iOS 4.3 vs. düşürürsen hem eski oyunları vs. oynayabilirsin hem de daha hızlı çalışır telefon. Untethered yapman imkansız ama tethered ile de güzel bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca birkaç Tweak vs. yükleyip YouTube kullanabilirsin.
Yeni fark ettim aradan 1 yıl geçmiş.
iOS 4'de aktivasyon kilidi var mıdır ?

kusura bakmayın şu an yurtdışında olduğum için saat farklı

Hayır yok. iOS 4 de iCloud denen bir şey daha çıkmamıştı. Araştırdığıma göre iOS 6 ya da düşürünce kilit sormuyormuş ama deneyimim olmadı.
Ben bu telefonda iOS 5.1.1 ve 6.1.3'ü denedim ve kilit soruyor. iOS 7'de zaten soruyor ama iOS 4'ü untethered kurabilir miyim ?

Windows kullanıcısıyım windows'tan yapmak istiyorum mümkünse

Ben bu telefonda iOS 5.1.1 ve 6.1.3'ü denedim ve kilit soruyor. iOS 7'de zaten soruyor ama iOS 4'ü untethered kurabilir miyim?

Windows kullanıcısıyım Windows'tan yapmak istiyorum mümkünse.

Untethered yapılmıyor maalesef telefonu kapatıp açtığınız zaman tekrar redsn0W ile boot etmeniz gerekmekde. Ayrıca Windows ile yapılabiliyor.

Ben iPad Air 2 için F3arRa1n kullanmıştım untethered olarak. iPhone 4 var mı bilmiyorum.
Şimdi baktım 5S'ten aşağısında çalışmıyor sanırım.
iPhone 4 için yok.

Hat kullanabiliyor musunuz cellular model ise.,?
Evet, iPhone 7 üzeri destekleniyor yazıyor. Kendim denemedim öyle bir cihaz geçmediği için elime.
(Bu korsana girmiyor değil mi?)
Yalnız galiba ücretsiz sürümü biraz daha geniş bir seride çalışıyordu. İndirip deneyebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı