iPhone 4 iOS 6'ya Dönüş Var mıdır?

• Konuyu başlatan Daks
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 7B

Daks

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelike merhabalar. Uzun uzun yazmak isterdim lakin mobilden yazdığım için kısa kesiyorum. iOS 6 dönüşü (günümüzde) mevcut mudur? (SHSH kaydı tarzında bi'şeyler okudum ama hiç birşey anlamadım. O yüzden SHSH kaydımın olduğunu sanmıyorum).

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki o program ilen kayıt alıp iOS 6'ya dönüş şansım var mı? (JB yapmadım).
birde 3194 hatası geliyor fakat ben hosts dosyası ile ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü tekrar sorunsuz 7.1.2 kurulabiliyor; 6.1.3'te hata veriyor.

Maalesef İOS 6 da imzalar kapandığı için şu an tinyumbrella ile shsh alamazsınız. Bunu İOS 6 dayken yapmanız gerekirdi. Jailbreak yapmadıysanız geçmiş olsun telefou İOS 7.1.2 den kurtaramazsınız. 3194 hatası telefonunuza Apple'nin izin vermediği bir sürümü(İOS6) yüklemeye çalışırken alırsınız. Eğer İOS 6 çok istiyorsanız telefonculardaki Firmware Box lardan attırabilirsiniz.(virüs bulaşabilir çünkü kaçak firmware) Ama size tavsiyem İOS 7.1.2 de kalmak çünkü benim shsh vardı İOS 7.1.2 den sonra bir ara İOS 5.1.1 kullandım. Ama çok kötü. Uygulama desteği yok muhtemelen bizim telefonların(bende iphone 4çüyüm) 1 veya 1.5 yıl sonra tamamen ömrü dolacak.

cevablarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Üşenmeyip uzun uzun yazmışsınız. Zaten iPhone 4 devri kapandı en azından (dediğiniz gibi) ömrü dolana kadar iOS 6'a (bence olması gereken yerde) geçireyim.

Jailbreakten korkmamalısın, telefonuna Apple'nin izin vermediği birçok şeyi yüklemene izin veriyor şahsen ben telefonumu jailbreakli kullanıyorum. Tethered ise Jailbreak'in bir türüdür. Kapandığında bilgisayar sayesinde boot etmen gerekir. Asıl ekran kilit meselesinden korkuyorum yoksa o yöntemi deneyecektim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı