iPhone 4 Whatsapp Web sorunu

Testarossa

Hectopat
Merhabalar! iOS 7.1'li iPhone 4 kullanıyorum. Whatsapp Web'in iOS desteği çıkmasının üstünden bir süre geçti ama benim telefonumda hala gelmemiş görünüyor. iPhone 4 ile Whatsapp Web güncellemesini alabilen var mı?

Jaibreak ile tabi ki mümkündü. Whatsapp Web ios için resmi olarak duyrulalı aşağı yukarı 1 hafta felan oldu. Ülkemizde henüz kullanıma açılmadı onu belittim. Konu sahibinin sorduğu da bu sanırım.
Yok ben Android kullanıcısıyım. Siz ülkemizde duyurulmadı deyince tamamen duyurulmadı dediniz diye anladım.

Jailbreak yüklü ve Whatsapp web tweak'ini ben de kullandım ama sık sık kopmalar oluyordu. Tweak yerine resmi güncellemeyi almayı daha çok isterim tabii. Ülkemizde kullanan epey insan insan var diye biliyorum bir de.

Whatsapp son güncellemesini 5 ağustosta aldı. Bu tarihten itibaren Whatsapp Web eklendi. Bende ilk eklendiği hafta içerisinde açıldı. Ama bazı arkadaşlarımda daha geçen hafta aktifleşti. Şirketin uyguladığı taktik, belirli periyotlarla özelliği aktif etme yönünde. Eğer hala eklenmediyse bir süre daha beklemenizi öneririm. Dediğim gibi neye göre dağıtım ve aktifleştirme yapıldığını bilmiyoruz. Tek bildiğimiz parça parça verileceği.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı