iPhone 4'e En Çok Yakışan iOS Sürümü Hangisidir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

külemez

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. Elimde bir iPhone 4 var iOS sürümü olarak 4.3.5 yüklü hiç update yapılmamış. Cihaz şu haliyle gayet akıcı fakat gel gelelim uygulamaların çoğu (facebook,instagram, vs.) iOS 6 ve üzeri için yazılmış. Sizce hangi iOS sürümünü tercih etmeliyim? Yoksa Safari'den Facebook mu dersiniz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 4.3.5 olarak bırak. Satarken de bu 4.3.5 senin çok daha fazladan satmanı sağlayacaktır. :) Yani benim cevabıma göre Safari üstünden Facebook, Twitter, Instagram vs. kullan. En azından internet paketini dengeli kullanabilirsin böylece. :)

Bence 4.3.5 olarak bırak. Satarken de bu 4.3.5 senin çok daha fazladan satmanı sağlayacaktır. :) Yani benim cevabıma göre Safari üstünden Facebook, Twitter, Instagram vs. kullan. En azından internet paketini dengeli kullanabilirsin böylece. :)
Yanıt için teşekkürler. Tam da shsh kaydını alıp 6.1.3 kurmaya hazırlanırken de çelişkide kaldım :D Peki daha sonra eski sürümüme dönsem shsh kaydım var nasıl olsa? Mümkün oluyor mu bu?

Bence de 6.1.3 daha akıcıdır. Yüklemenizi kesinlikle tavsiye ederim. ;)

Yanıt için teşekkürler. Tam da shsh kaydını alıp 6.1.3 kurmaya hazırlanırken de çelişkide kaldım :D Peki daha sonra eski sürümüme dönsem shsh kaydım var nasıl olsa? Mümkün oluyor mu bu?
Yanlış bilmiyorsam SHSH kaydı ile geri dönmeniz mümkün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı