iPhone 4S bozuldu

alpkaan11

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 4S'lerin çoğunda görünen wifi sıkıntısı yüzünden telefonum dondu. Wİ-Fİ bölümüne girmeye çalıştım telefonum dondu :( Telefon kendisine gelsin diye hep çıkma tuşuna bastım. Ama ne fayda daha da çok bozdu VoiceControl'u açtı. Telefon dondu. Güç tuşu çalışmıyor. Bu yüzden DFU Mod yapamıyorum. iTunes'le yapabileceğim bir çözüm var mı? DFU Mod'a iTunes sayesinde alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
iTunes telefonu görüyorsa sorun yok. Redsn0w ile Extras/Even More kısmından DFU IPSW hazırlayıp direkt iTunes üzerinden yükleyin. Sonunda hata verecek (endişelenmeyin) ve DFU moda geçecek.

Redsn0w programı sadece Jailbreak için kullanılmıyor :D . Yapacağınızın Jailbreak ile ilgisi yok. IPSW dosyası ile DFU moda geçirecek sizi.

Telefona hiçbir şey yapma, şarkının bitmesini bekle, sürekli ekranına dokun, kararmasın. Gerçi kararmaz ama sürekli elinin altında olsun. Şarjı bitince sarma tak ve çalıştır. Kendine gelir.

Bildiğim kadarı ile hayır. Eğer dediğim yöntemi uygulamak istemiyorsanız bence en mantıklı fikir şarjının bitmesini beklemek (tabi biterse :D ).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı