iPhone 4S iOS 8.4.1 Güncellemesi Yapılmalı mı?

Mertcan Mete

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikler herkese iyi akşamlar, iyi sosyaller. Bir senedir iPhone 4S kullanıcısıyım ve iOS 7.1.2 telefonumda yüklü. iOS 8.4.1 işletim sistemine geçmem performans açısından etkileri nelerdir? Devasa bir kayıp yaşar mıyım? Bu konuda baktığım makaleler beni tatmin etmedi, yardım olursanız şimdiden teşekkür ederim.

Bana sorarsan bir sıkıntı yok ama yanlış hatırlamıyorsam 24 mb lık bir güncellemeydi pek bir zararı olmaz ayrıca güncelleme müzik ile ilgiliydi yapılan iyileştirmeler vardı. Sana bırakıyorum ama performans açısından etkileme gibi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ben bir sorun yaşamadım.

Bana sorarsan bir sıkıntı yok ama yanlış hatırlamıyorsam 24 mb lık bir güncellemeydi pek bir zararı olmaz ayrıca güncelleme müzik ile ilgiliydi yapılan iyileştirmeler vardı. Sana bırakıyorum ama performans açısından etkileme gibi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ben bir sorun yaşamadım.
Anladığım kadarıyla sizde bir 4s kullanıcısısınız :) Geçtikten sonraki performans durumunu biraz özetleyebilir misiniz? İos 7.1.2 den ne kaybederim?

Yakında ios 9 çıkacak, isterseniz bekleyebilirsiniz.
Şimdi ben beklerim ama ios 9 un benim cihazım için uygun olacağını düşünmüyorum ama? Amacım ios 7.1.2 den ios 8.4.1 e geçince bir kayıp yaşar mıyım? Performans konusuna ek olarak şarj ömrüde geçerli :)

10 günlük İphone 5S kullanıcısıyım, doğal olarak telefonumu direk 8.4.1 yüklü olarak aldım. İos 9 ne zaman çıkacak diye araştırırken GM, yani finalden bir önceki sürümün çıktığını gördüm ve yükleyip deneyen insanların görüşlerini okudum. Betalardan sonraki sürüm olmasına rağmen sorunluymuş. Ayrıca eski sürümlere göre 8.4.1, şarj konusunda çok kötüymüş. Özetle, bence 7.1.2'de kal, başına iş açma.

10 günlük İphone 5S kullanıcısıyım, doğal olarak telefonumu direk 8.4.1 yüklü olarak aldım. İos 9 ne zaman çıkacak diye araştırırken GM, yani finalden bir önceki sürümün çıktığını gördüm ve yükleyip deneyen insanların görüşlerini okudum. Betalardan sonraki sürüm olmasına rağmen sorunluymuş. Ayrıca eski sürümlere göre 8.4.1, şarj konusunda çok kötüymüş. Özetle, bence 7.1.2'de kal, başına iş açma.
Net olduğun için teşekkürler :)

Ben de 4S kullanıcısıyım. Eğer memnunsan gerek yok iOS 9 'a geçersin. Bende şuan iOS 8.4.1 yüklü ve gayet güzel çalışıyor performans kaybı falan görmedim.

Arkadaşlar sanırım ios 9 çıktı ve güncelleme ekranında görüyorum. Yüklemeli miyim? Cihazımda rahat eder miyim?

İos 9 güncellemesi telefon üzerinden mi daha sağlıklı olur yoksa bilgisayar aracılığıyla itunes yardımıyla mı?

Yükleme bence. Zaten şu an aşırı yüklenme nedeniyle güncellemede sorun yaşayanlar var. Bırak meraklılar biraz kullansın bakalım iyi mi kötü mü. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı