iPhone 4S Türkiye’de

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Katılım
12 Haziran 2011
Mesajlar
14.712
Beğeniler
6.508
Yer
Nebuchadnezzar
Turkcell, Apple’ın en gelişmiş akıllı telefonu iPhone 4S’i ayda sadece 99TL’den başlayan tekliflerle müşterilerine sunuyor. iPhone 4S'in 16GB modeli 99TL, 32GB modeli 127TL, 64GB modeli ise 143TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay sözleşmeli olarak Turkcell İletişim Merkezleri ve anlaşmalı zincir mağazalardan temin edilebilecek.

Turkcell, iPhone 4S’i 16 Aralık Cuma gününden itibaren Turkcell ayrıcalıklarıyla ve kalitesiyle müşterilerine sunuyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuyla ilgili açıklamasında Apple ile yeni bir iş birliğine daha imza atmaktan mutlu olduklarını ifade etti. Sevilengül şunları söyledi: “Apple’ın en gelişmiş akıllı telefonu iPhone 4S’i Turkcell 3G hızı ve Turkcell ayrıcalıklarıyla sunuyoruz. Kullanıcı deneyiminde standartları en üst düzeye taşıyan iPhone 4S tekliflerini farklı ihtiyaçlara göre kurguladık. Hayatı teknoloji ile zenginleştirmek isteyenleri bu cazip fırsatlardan yararlanmak üzere Turkcell’e davet ediyoruz.”

Apple’ın çift çekirdekli A5 yongası sayesinde yüksek performans ve etkileyici grafikler sunan iPhone 4S, şimdiye kadarki en muhteşem iPhone. Gelişmiş optik düzeneği ve 1080p Full HD video kaydıyla yepyeni bir kamera da yeni özellikler arasında. iPhone 4S ile birlikte dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS 5 geliyor. iOS 5’in yeniliklerinden biri de iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’le birlikte çalışan bedava bulut hizmetleri seti iCloud. Devrim niteliğindeki bu hizmetler, müşterilerin içeriklerini otomatik ve kablosuz olarak hem iCloud’da depoluyor hem de tüm aygıtlarına aktarıyor.
Turkcell müşterileri, iPhone 4S’e da sadece 99TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satılacak iPhone 4S ile ilgili ayrıntılı bilgi için: www.turkcell.com.tr

Turkcell’in kurumsal müşterilerine yönelik iPhone 4S paket teklifleri için: http://www.turkcell.com.tr/kurumsal...lefonlar/iPhone4S.aspx?segment=enterprise&amp
 
Yukarı