IPhone 4S Wi-fi Açılmama Sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum "İPhone 4S" wi-fi açılmıyor. Alt menüyü açtığımda WI-FI yeri grimsi siyahımsı bir renk oluyor. Yani wi-fi tuşu yok oluyor. Ayarlardan wi-fi'yi açmayı çalıştığımda yine olmuyor. Ağ ayarlarını sıfırladım ve tekrar baktım yine wi-fi açma tuşu yok ve ayarlardan yine açılmıyor. Wi-fi açılırken 9.3.5 sürümüne yüklemiştim. İnternette araştırdım en son sürüme güncelleyin dedi zaten son sürümdü. Restore edin dediler ve bende çok korkmuştum çünkü bu telefon eskiden babamındı yani bir sürü hatıralar vardı. Restore edince fotoğraflar gider diye çok korkuyorum. Bilgisayara yedeklemeye çalıştım ama bağlayınca şarj olup olmuyor. Saniyede bir şarj olup olmuyor hep devam ediyor ve bilgisayar algılamıyor. Bizim ailede de tek ben Apple kullanıcısı olduğum içinde başka telefonlara atamıyorum. Olmuyor arkadaşlar lütfen bir şey yapın yardım edin restore edince bilgiler gider mi arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
2,5 dakika ön üst tarafı, 2,5 dakika arka üst tarafı, saç kurutma makinası ile gezdirerek ısıtın. Bu işlemi yaparken kronometre ile yapın.

Onun yerine buzdolabına koyup 5 dk bekletin. Şaka değil gerçekten çalıştığını göreceksiniz en azından ben eski emektar iPhone 4'e onu uyguluyordum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı