iPhone 5 Bilgisayar Görmüyor

balladofsoulja

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Iphone 5 global telefonum var. Dün gece Ios 8.4 beta 3 sürümünü indirip itunes ile manuel olarak kurduktan sonra telefonumun itunes bağlantısı kesildi ve telefon açılırken bir passcode istedi. Önceki passcodemi girdiğimde kabul etmedi bir kaç denemeden sonra "Iphone is disabled connect to itunes" yazısı çıkmaya başladı. Dfu mode, Recovery mode hepsini denedim fakat bilgisayar görmüyor. Farklı bilgisayarlarda denedim, yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, Iphone 5 global telefonum var. Dün gece Ios 8.4 beta 3 sürümünü indirip itunes ile manuel olarak kurduktan sonra telefonumun itunes bağlantısı kesildi ve telefon açılırken bir passcode istedi. Önceki passcodemi girdiğimde kabul etmedi bir kaç denemeden sonra "Iphone is disabled connect to itunes" yazısı çıkmaya başladı. Dfu mode, Recovery mode hepsini denedim fakat bilgisayar görmüyor. Farklı bilgisayarlarda denedim, yardımlarınızı bekliyorum.

Öncelikle geçmiş olsun, siz bir 'Developer' yani geliştirici olmadığınız için telefonunuz etkinleşmemiş ve fazla şifre girmenizden dolayı kısa süreliğine kilitlenmiş. Şuan son durumu bana söylerseniz size ona göre yardımcı olayım. Eğer ki şuan İtunnes görüyor ise Buradan iPhone5,2_8.3_12F70_Restore.ipsw indirin ve İtunnes Shift+Geri yükle tıklayarak gelen seçeneklerden indirmiş olduğunuz yazılımı seçerek geri yükleme yapın. İtunnes görmüyor ise öncelikle data kablonuzu değiştirin, sonra İtunnes son sürümünü kurunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı