iPhone 5' de Ses Gelip Gidiyor

Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İphone 5 Jailbreak' lı cihazımda Facebook' ta video izlerken ses bir anda kesildi. Cihazı bir kaç kere yeniden başlattım, sorun ortadan kalkmadı. Son tekrar başlatmamda bir müzik açtım ve ses 1 saniyeliğine geldi ve bu da hoparlorün patlak olmayacağı anlamına geliyor. 1 saniyelik sesden sonra tekrar kesildi. Kulaklık takınca ses geliyor. Sorun ne olabilir ?

Yüklediğiniz hatalı tweak'ten dolayı olabilir. Bence yüklediğiniz tweak'leri gözden geçirin.

Sorun çözülmez ise cihazınızı recovery moduna alıp iTunes ile restore edin.

Yüklediğiniz hatalı tweak'ten dolayı olabilir. Bence yüklediğiniz tweak'leri gözden geçirin.

Sorun çözülmez ise cihazınızı recovery moduna alıp iTunes ile restore edin.
Şu ana kadar tweaklerden bir sorun olmadı. Bir anda olacağını sanmıyorum. Ama son yüklediğim tweakı sildim yine de düzelmedi.

Cihazınızı recovery moduna alıp restore edin. En azından sorun yazılımsal mı donanımsal mı anlarsın.

Sanırsam tamir ücretini alıp size yeni cihaz veriyorlar. Ama bunu genius karar verir. Belki yenisini vermezler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı