iPhone 5 elma logosunda takılı kalma sorunu

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Telefonum yavaşladı ve ben de her zaman yaptığım gibi home tuşu ve kapatma tuşuna aynı anda basarak telefonu resetleyip hızlandırmak istedim ama telefon elma logosunda takılı kaldı.

Bu işlemleri yaptım ama fayda yok hala elma logosunda takılı kaldı. : iPhone, iPad veya iPod touch'ınız açılmıyorsa - Apple Destek
Fotoğraflarımın silinmesini istemiyorum ve bu yüzden geri yükle seçeneği seçmedim sadece güncelle seçeneğini denedim.

iOS 9.3.5 orjinal sürümü kullanıyorum hiç jailbreak yapmadım.

Fotoğraflarımı kurtarabilmenin bir yolu var mı? Telefonumu nasıl kurtarabilirim? (Öncelikle iTunes üzeriden yapmak isterim olmuyorsa varsa programlar yardımıyla önerilerinizi bekliyorum)

Ek olarak telefon Amerika'dan alındığı için Apple Türkiye destek vermiyor. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Telefonum yavaşladı ve ben de her zaman yaptığım gibi home tuşu ve kapatma tuşuna aynı anda basarak telefonu resetleyip hızlandırmak istedim ama telefon elma logosunda takılı kaldı.

Bu işlemleri yaptım ama fayda yok hala elma logosunda takılı kaldı. : iPhone, iPad veya iPod touch'ınız açılmıyorsa - Apple Destek
Fotoğraflarımın silinmesini istemiyorum ve bu yüzden geri yükle seçeneği seçmedim sadece güncelle seçeneğini denedim.

iOS 9.3.5 orjinal sürümü kullanıyorum hiç jailbreak yapmadım.

Fotoğraflarımı kurtarabilmenin bir yolu var mı? Telefonumu nasıl kurtarabilirim? (Öncelikle iTunes üzeriden yapmak isterim olmuyorsa varsa programlar yardımıyla önerilerinizi bekliyorum)

Ek olarak telefon Amerika'dan alındığı için Apple Türkiye destek vermiyor. İyi forumlar.

iTunes üzerinden yedeklemeyi denediniz mi?

iTunes üzerinden yedeklemeyi denediniz mi?
Yedekleme yapamıyorum, başka yolla yedekleme ya da kurtarabilme ihtimalim var mı? Tek istediğim fotoğraflarım gerisi icloudda yedekli sadece fotoğraflar açık değildi.
ekran 2.png

Sadece bu çıkıyor iPhone, iPad veya iPod touch'ınız açılmıyorsa - Apple Destek bu işlemlerden sonra

ekran.PNG

Cihazda bağlantı kopma olmuş. Yapacağın tek şey dfu moda tekrar girip, hiç beklemeden güncelle demen. Daha sonra iOS kurulur bu arada kişisel verilerin korunur. Bağlantı.

Cihazda bağlantı kopma olmuş. Yapacağın tek şey dfu moda tekrar girip, hiç beklemeden güncelle demen. Daha sonra iOS kurulur bu arada kişisel verilerin korunur. Bağlantı.

İlk konuyu açtığımda bunu yaptığımı belirtmiştim sanırsam görmemişsiniz teşekkürler yorum için :)

Güncelle dedim baştan yüklendi ama hala açılmıyor. Geri yükle demek istemiyorum tüm telefonum sıfırlanacak ve fotoğraflarımı geri alamayacağım.

İlk konuyu açtığımda bunu yaptığımı belirtmiştim sanırsam görmemişsiniz teşekkürler yorum için :)

Güncelle dedim baştan yüklendi ama hala açılmıyor. Geri yükle demek istemiyorum tüm telefonum sıfırlanacak ve fotoğraflarımı geri alamayacağım.
Yoktu sanırsam ama belirtmişsin şimdi.

Fotoğraflar iCloud yedekli değil miydi?

iTools programını indirip fotoğraflara ulaşmayı deneyin daha sonra ulaşabilirseniz hemen masaüstünüz de yeni bir klasör oluşturarak fotoğrafları kopyalayın. Onun dışında iTunes sürümünü kontrol edin, eğer ki güncel değilse güncelleyin. Yeni güncellemede yedekle seçeneği var diye biliyorum geçen aynı olayı yaşadığım için deneme fırsatı buldum çünkü. Bunlar da olmazsa tek çare restore.

Son düzenleyen: Moderatör:
iTools programını deneyeceğim. iTunes elma açıkken görmüyor ya da itunes simgesi geldiğinde (kurtarma modunda) da sadece güncelle ve restore çıkıyor yedekleme bulamadım.

Aklıma gelen yol yok ki büyük ihtimal yoktur. Ama neden güncelle deyince açılmıyor?
iTunes'ten

Bir çok programı denedim telefonu görmüyor açılmadığı için :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı