iPhone 5 iTunes bağlanmama sorunu

M.Emre Topal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonum iPhone 5'in restart problemi vardı ben çözemedim yapabileceğini düşündüğüm birine verdim fakat telefon recovery modda takılı kalmış. TinyUmbrella'yı denedim fakat cihazı görmedi, telefonu iTunes'e bağlamama rağmen iTunes da görmüyor. DFU modda restore etmeyi denedim ama o da işe yaramadı ve hata verdi. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada Windows XP SP3 kullanıyorum. :/

yardım edecek kimse yokmu?

Xp'de itunes'in son güncellemeleri ile birlikte mi çalışıyor, çünki xp'nin güncellemeleri çoktan sona erdi programlarında güncel çalışamaması ve hata alman normal gibi görünüyor, başka bir işletim sistemi olan bilgisayarda deneyin olmaz ise itunes açıkken telefon ile bilgisayarı usb ile bağlayın, telefonun home tuşu ve kapama tuşuna aynı anda usb logosu çıkana kadar bırakmayın, sonra itunesden uyarı gelecek oradan sonrası kolay zaten.

Xp'de itunes'in son güncellemeleri ile birlikte mi çalışıyor, çünki xp'nin güncellemeleri çoktan sona erdi programlarında güncel çalışamaması ve hata alman normal gibi görünüyor, başka bir işletim sistemi olan bilgisayarda deneyin olmaz ise itunes açıkken telefon ile bilgisayarı usb ile bağlayın, telefonun home tuşu ve kapama tuşuna aynı anda usb logosu çıkana kadar bırakmayın, sonra itunesden uyarı gelecek oradan sonrası kolay zaten.

deneyeceğim kardeşim birsaniye

kardeşim zaten sorun o usb işaretli olan yer usb kablosunu tak diyor takıyorum fakat itunes hiç bir şekilde görmüyor ama dfu modda görüyor dfu modda restore etmeye çalışsamda işe yaramadı hata verdi.

Ara kabloyla ilgili bir sıkıntı da olabilir, ama XP kullanmanız da büyük bir etken. W7 veya üstü bir işletim sistemi kurulu bir bilgisayarla deneyin, yine olmazsa sorun ara kablodadır.

ama mesela telefonu kapattığımda usb ile bağladığımda otomatik açılıyor telefon bence sorun windows xp'de ben w7 üstü bir bilgisayarda deneyeyim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı