iPhone 5S alınır mı?

1400 e kadar dustu evet ama değer mi bende merak ediyorum... ios guncellemelerı yuzunden kımısı değmez dıyor kımısı okadar vermektense farklı marka modeller dıyor... yogun sosyal medya maıl trafıgı ve oyuna yetmeyeceği muhakak en azından ekran boyutu ve batarya omrunun.. Ama whatsup youtube ve normal kullanım ıcın rahat bır gunu cıkarır mı ve daha da onemlısı son ıos guncellemelerınden sonra cıhazda bır kasma donma yada yazılım uyusmazlıgı olurmu bılemıyorum... bu baglada deneyımı olan arkadaslar bılgı verırıse cok memnun olurum

Oyun oynamadığım için pek de bir önem arz etmiyor. Yeter ki bataryası normal kullanımda günü çıkarsın ve Android gibi kasmasın.

iPhone 5S'i ilk çıktığı zaman almıştım, 2 yıl kullandım. iPhone 6S Plus'a geçeli 2 ay civarı oluyor. Eğer sadece sosyal medya için alacaksan gayet rahat ihtiyaçlarını giderir ama yok ben yanında oyunda oynarım dersen o zaman ekran boyutu küçük gelmeye başlar, batarya konusu ise muallak ben kendi kullandığıma göre yorum yapacak olursam sabah 8'de şarjdan çekerim gece 12:00'da uyarı veremeye başlardı %5 kaldı diye. Sen daha aktif kullanacaksan günü çıkartmayabilir.

iPhone 5S'i ilk çıktığı zaman almıştım, 2 yıl kullandım. iPhone 6S Plus'a geçeli 2 ay civarı oluyor. Eğer sadece sosyal medya için alacaksan gayet rahat ihtiyaçlarını giderir ama yok ben yanında oyunda oynarım dersen o zaman ekran boyutu küçük gelmeye başlar, batarya konusu ise muallak ben kendi kullandığıma göre yorum yapacak olursam sabah 8'de şarjdan çekerim gece 12:00'da uyarı veremeye başlardı %5 kaldı diye. Sen daha aktif kullanacaksan günü çıkartmayabilir.
Günde kaç saatinizi sosyal medyada geçirdiniz? Oyun oynamam, ekran boyutunun küçük olması o yüzden önemli değil. GMD Elite'in ekranı büyük diye kullanmaktan soğudum artık.

Hiç saat bakımından düşünmedim ama telefonu şarja takmadan önce hep pil kısmında ne kadar kullanıldığına bakardım 6 saat civar kullanım verirdi.

Hiç saat bakımından düşünmedim ama telefonu şarja takmadan önce hep pil kısmında ne kadar kullanıldığına bakardım 6 saat civar kullanım verirdi.
Eğer ekran süresi olarak bildiğimiz şey ise ortalama bir değer tabi fakat hangi uygulamaları kullandığınıza bağlı. Eğer Whatsapp'ta 6 saat ekran süresi veriyorsa GMD Elite'den aşırı bir fark yok. Şarj sıkıntısı devam edecektir o durumda.

Telefonun gün içerisinde kullanım saati oluyor söylediğim, yanlış yazmış olabilirim.

Açıkcası iPhone 6 kullanıcısıyım, pişman değilim desem yalan olur. :) iPhone 5S eskidi biraz, eğer diyorsan başka telefon önerir misin? Samsung Note 3'ü öneririm. Hem kamera kalitesi hem de ekranın boyutu bakımından iPhone 5S'den kesinlikle daha iyi. Üstelik Android olması da cabası. Technopat YouTube kanalı zaten incelemiş Note 3'ü. İstersen izle, kararını öyle ver. Dediğim gibi kişisel fikrimi soracak olursan bence Note 3'ü almanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı