iPhone 5S aşırı derecede çizikler, alacaklara uyarı

Servise göndermenizi tavsiye ederim. Telefonculara falan vermeyin. Kapağını açıyorlar. O yüzden ağabeyimin arkadaşları birçok kez mağdur olmuşlardı.

Ben Samsung kullanırken yapmışlardı. :D Bence yaparlar. Eğer bir yada iki ayı doldurmadıysa da ücretsiz yaparlar. Donanım garantisi de var ürünün. Apple sitesinden seri numarası ile bakabilirsiniz.

Aynı telefonun 3 modelini bizde kullanıyoruz bizde soyulmuyor nedense. Nasıl kullanıyorsunuz anlamadım ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefonun 3 modelini bizde kullanıyoruz bizde soyulmuyor nedense. Nasıl kullanıyorsunuz anlamadım ki.
Üretim hatası denilen birşey vardır, bende NİKON D7000 vardı hiç soyulma olmamıştı ki hiç olmaz ama arkadaşımdaki nikon d7000 soyulmaya başlamıştı. Bazen üretim hatası olabiliyor tabi ki telefon 1 kere düştü falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı hatası olmadıktan sonra hiç bir şey olmuyor. Sadece iPhone 5'lerin ilk üretiminde sorun çıktı oda köşelerin soyulmasıydı. Kendim kullanıyorum bir kaç kez düşürdüm, metal koruyucu aldım sok tak yapmaktan anca kasa soyulmaya başladı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı