iPhone 5S Depolama alanı dolu gözüküyor

ErenMT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 5S modelindeki telefon çok dolu olduğun içinde bulunan toplam 3 GB'lık resim dosyalarını kes yapıştır yöntemi ile flash belleğe attım. Telefonu kontrol ettiğimde sanki hiç boşaltmamışım gibi dolu gözüküyor. Bunun sebebi nedir?

Arkadaşlar iPhone 5S modelindeki telefon çok dolu olduğun içinde bulunan toplam 3 GB'lık resim dosyalarını kes yapıştır yöntemi ile flash belleğe attım. Telefonu kontrol ettiğimde sanki hiç boşaltmamışım gibi dolu gözüküyor. Bunun sebebi nedir?

Tüm fotoğraf ve videoları flasha atıp format atın IPhone'larda sıkıntı var.

Resimleri telefonun hafızasından sildiniz mi? Eğer sildiyseniz bilgisayarınıza iTunes kurup telefonunuzu yedekleyin ve telefonu sıfırlayın sonrasında yedeklemeyi telefona yeniden yükleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bilgisayardan telefonun içine müdahale etmen pek mümkün değil, sen kes yapıştır yapsan da o dosya telefonun hafızasından silinmez kendin silmelisin fotoğraflar bölümünden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eski IPhone'lerde var mı bilmem ama silinenler bölümünden de silmen lazım normal şekilde telefondan sildikten sonra.

Geri
Yukarı