iPhone 5S IMEI Açtırma

Leon Kennedy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim iPhone 5S cihazım vardı fakat sinirlenip masaya vurunca içindeki parçalar filan kırılmış bende yaptırmak için yolladım ama garantisi geçtiği için ücretsiz yaptıramıyorum. 800-1000 TL arası para istediler sonrasında tanıdık diye 450 TL dediler. Şimdi bu telefonu yaptırmayı düşünüyorum fakat IMEI numarası klonlamıştı bu telefonun. Telefonu 3 ay önce kırdım IMEI numarası 5 ay önce kopyalanmış. Her neyse şimdi ben 2 ay sonra iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum fakat 3 aydır telefonum olmadığı için iPhone 7 alana kadar kırdığım telefonu yaptırıp kullanacağım, IMEI olayını yaptırmak ne kadar patlar ve nerede yaptırabilirim?

IMEI olayı iphone da geçerli olmadığını duymuştum yani koplayan kişi hangi telefonda imei ni kullanıyorsa onun telefonu bloke olur. Kısacası imei olayını takma kafaya. Asıl sahibi sensin. Telefonu yaptırıp kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı