iPhone 5S iTunes Store'a bağlanmama sorunu

OgiE

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nerdeyse 3 gündür AppStore'den indirme yapamıyordum sürekli indirme gif'i dönüp duruyordu bugün canıma tak etti Ayarlar>iTunes ve App Store bölmesine gelip hesabımdan çıkış yaptım tekrar girdim ve resimde görülen hata meydana geldi, başka bir hesaptan denedim yine aynı şekilde hata veriyor, telefonu sıfırlamayı düşündüm fakat şu an Steam'den oyun iniyor ve sıfırladığım an sıkıntı çekeceğimi biliyorum, bunu nasıl giderebilirim ?

Dipnot:İnternette verilen tüm bilgilere göz attım, tarih doğru(14.08.2016 ve saatte görünen saat ile aynı) ve iOS son sürümde (9.3.4).

14017884_320601868277524_881639802_n.jpg

(DNS Değiştirme) Öncelikle Menü, ardından Ayarlar sekmesi daha sonra Wi-Fi ( Wifi ağına bağlanmanız gerekmekte ) sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra bağlandığınız Wi-Fi ağının yanında bulunan yuvarlak içine alınmış mavi ”i” kutucuğuna tıklıyoruz. Daha sonra Dns sekmesine tıklayarak Dns lerimizi yazıyoruz.
Alternatif Dns olarak Google Dns leri de kullanabilirsiniz.
Google Dns ;
8.8.8.8
8.8.4.4

Son olarak telefonunuzu restore etmek ( Başlangıç ayarlarına döndürmek) sizin için kesin çözüm olacaktır. Birçok kişi bu ilk 4 yöntemi denemeden direk restore ederekte App Store’a bağlanamıyor hatasından kurtulmuş. İphone‘ununzu restore etmeden önce bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın.
(Alıntıdır)

DNS'lerin ikisini giremiyorum dersende 8.8.8.8 virgül,8.8.4.4 yaparsın kardeşim inşallah olur bi benzeri bende olmuştu DNS değiştirmiştim işe yaramıştı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı