iPhone 5S kırmızı pil uyarısında kalma sorunu

Hound

Hectopat
Daha fazla  
Evde pili şişmiş bu yüzden ekranın yarısı kalkık 5s vardı, ihtiyacım oldu kullanmam gerekti. Telefon açılıyordu, kullanılıyordu ama fişten çekince direkt kapanıyordu. 1 gün öyle kullandım sonra sabah fişten yanlışlıkla çektim sonra boş ver kalsın öyle diye açmadım. 5-6 saat sonra sarja tekrar taktım kırmızı pil uyarısında takılı kaldı. 40 dk falan kırmızı pilde kaldı. Sonra Apple logosu geldi ardında da siyah ışık ve açılmadı.

Dün telefonun pilini değiştirttim 15 dakikada değiştirdiler sağ olsunlar. Takan adam denedi pilin şarjı yok eve gidince şarja tak dolsun açılır dedi. Gece boyunca sarjdaydı hala kırmızı pilde ve açılmıyor. DFU modundan sıfırlamaya çalıştım iPhone bekleniyorda kaldı. Ek olarak sarja takınca algılıyor ama sarj olmuyor. Arada da Apple logosu geliyor ama siyah ekranda takılı kalıyor. Bugun pazar olduğu için yaptırdığım yer kapalı. Var mı bir önerisi olan?
PC'ye bağlayınca algılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı