iPhone 5S mi Galaxy S5 mi LG G3 mü?

C0nTRa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar günümüzde o kadar çok akıllı telefon var ki artık hangisini alacağımızı bile seçmekte zorlanıyoruz. Elime biraz para geçti ben de telefon almak istiyorum. Piyasada gayet iyi özellikleri olan telefonlar var bunların içinden iPhone 5S'i seçtim ama bu saatten sonra iPhone 5S almaya değer mi? Yoksa Samsung Galaxy S5, LG G3 gibi telefonları mı almalıyım? Bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Şuan İphone 5S fiyatına çok iyi android telefon alınabilir. Bana kalıcak olursa İOS'mu Android'mi diye sorarsan Android derim her açıdan daha kullanışlı bence, ama oyun oynamam ve birazda artislik yaparım dersen :D İOS .

Şuan İphone 5S fiyatına çok iyi android telefon alınabilir. Bana kalıcak olursa İOS'mu Android'mi diye sorarsan Android derim her açıdan daha kullanışlı bence, ama oyun oynamam ve birazda artislik yaparım dersen :D İOS .
Oyun önemli :) Oyun oynarım, müzik dinlerim, film ve dizi izlerim, sosyal medyada dolaşırım yani bunları göz önünde bulundurmam gerek :D

Her açıdan iPhone 5s. Apple'ın telefonlarının ram ve işlemcisi düşük olmasına rağmen iOS işletim sistemine yetiyor ve artıyor bile. Telefonun tüm kapasitesini doldurun, 100MB boş yer kalsın yine de asla kasmaz. 30-40 uygulama kurulu olduğu halde kasmıyor. Android öyle mi? 10-20 uygulama kurarsın hafıza dolduğu zaman kasmaya başlar ve ya telefonu aldıktan 2-3 ay sonra. iPhone'un tek kötü yanı insanı kısıtlıyor olması. Dışarıdan uygulama kuramıyorsun, paralı uygulamaları kuramıyorsun. Ama bi' telefona o kadar para verebiliyorsanız uygulamaları da para vererek alabilirsiniz bence :)

İphone 5s derim ben fakat oyun oynıcaksan küçük ekranda sıkıntı yaşaya bilirsin o yüzden lg g3 senin için iyi bir seçim olabilir

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı