iPhone 5S mi Xperia Z2 mi yoksa LG G3 mü?

• Konuyu başlatan GameR07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 11B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

GameR07

Ziyaretçi
Arkadaşlar, bu 3 telefon arasında kaldım. Bana yardımcı olur musunuz? iPhone 5S düşünüyorum ama bu çıkan yeni modeller kafamı karıştırdı ve iPhone 5S alsam beni 2 yıl idare eder mi? Güncelleme falan gelince kasma sorunu yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6'yı bekle. Ekran genişleyecek nihayet. Ben de alacağım, sırf ekranı küçük diye almıyordum. Android her zaman sıkıntı.

G3'ün fiyatı 2000 TL civarında olacak, Z2 ise 2200 TL civarında. Fiyat performans ve tasarım açısından G3, Z2'nin önünde gözüküyor. Eğer iPhone'da kararlıysan yeni çıkan iPhone modelini bekle ama o da hiç ucuz olmayacaktır. Bu yüzden tavsiyem G3.
Bir de LG G2'yi kullandım, hiçbir kasma problemi yok ve istediğin her şeyi fazlasıyla sunuyor, sadece menüleri biraz sadelikten uzak. G3'te bu detayı da düşünürlerse çok iyi bir telefon olur bence.

iPhone 6'yı bekle. Ekran genişleyecek nihayet. Ben de alacağım, sırf ekranı küçük diye almıyordum. Android her zaman sıkıntı.
Aşırı büyük olmadıktan sonra ekran çok sorun değil benim.

iPhone 6 çıkarsa al, yoksa Z2 al.

G3'ün fiyatı 2000 TL civarında olacak, Z2 ise 2200 TL civarında. Fiyat performans ve tasarım açısından G3, Z2'nin önünde gözüküyor. Eğer iPhone'da kararlıysan yeni çıkan iPhone modelini bekle ama o da hiç ucuz olmayacaktır. Bu yüzden tavsiyem G3.
Bir de LG G2'yi kullandım, hiçbir kasma problemi yok ve istediğin her şeyi fazlasıyla sunuyor, sadece menüleri biraz sadelikten uzak. G3'te bu detayı da düşünürlerse çok iyi bir telefon olur bence.
LG G3 çok iyi tamam da, bildirim paneli çok kötü olmuş bence. Onu fark ettim.

Bence iPhone 5S al. Ben ilk çıktığında almıstım 2200 TL'ye. Gayet memnunum, hiçbir sıkıntısı yok. Rahat 3-4 sene götürür sorunsuz bir şekilde. Cihaz zaten performans konusunda çok iyi. Pişman olmassın.

G3 al. Emin ol pişman olmazsın.
LG G2 iyidi ama G3 daha çıkmadı. Ön siparisle getiriyorlar. Test etme şansın yok. Bir sıkıntı çıkarsa çözüm yolu olmayacak ve aksesaur konusunda LG çok zayıf. Hangi Android telefonu alırsa alsın iOS rahatlığı veremiyor, bunu siz de biliyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı