iPhone 5S nereden bulunur?

BulanıkMantık

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sıfır IPhone 5S Space Gray 32 GB, yoksa 16 GB olanından nerede bulabilirim ? Şu an için internette veya diğer firmalarda satışı durmuş gibi görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 5S biraz eski kaldı günümüz teknolojisine göre. Tavsiyem ona vereceğin paranın üzerine bir miktar daha destek atıp İphone SE almandır.

İphone 5S biraz eski kaldı günümüz teknolojisine göre. Tavsiyem ona vereceğin paranın üzerine bir miktar daha destek atıp İphone SE almandır.

Yakın zamanda fotoğraf makinası ve oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum. Bu yüzden telefonu ne oyun ne de fotoğraf için çok fazla kullanmıyacağım. Genellikle arama,sosyal medya için kullanacağımdan işlemci ,yeni teknoloji filan bunları önemsemedim. Bana iphone ,4.5G ,8MP ve mümkünse 32GB olması yeterli kriterler şuan için.

Yakın zamanda fotoğraf makinası ve oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum. Bu yüzden telefonu ne oyun ne de fotoğraf için çok fazla kullanmıyacağım. Genellikle arama,sosyal medya için kullanacağımdan işlemci ,yeni teknoloji filan bunları önemsemedim. Bana iphone ,4.5G ,8MP ve mümkünse 32GB olması yeterli kriterler şuan için.
Sosyal medya ve günlük işler için 5S artık zayıf kalıyor bunu kullanan biri olarak söylüyorum. İphone SE 2GB ram ve A9 işlemcisi ile günlük kullanımda işlerini kolaylaştırıyor ve kararlı bir izlenim veriyor. Aradaki 400TL civarı farka göz yumup şiddetle SE almanı tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı