iPhone 5S Sim Karttan Kişileri AKtarma Sorunu

KaanMert

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Sorun çok garip. Yeni aldığım iPhone 5S'de sim kartındaki kişileri aktaramıyorum. Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler seçeneğine girip > SIM'deki Kişileri Aktar a basıyorum ardından Aktarılıyor... diyor ama saatlerce gitmiyor o yazı. Çok bekledim ama orada donup kalıyor. Ne yapmama gerek sorun sim kartında olabilir mi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
SIM karttaki kişilerden birinde detseklenmeyen karakter olabilir mi? Tavsiyem SIM'i başka telefona tak. O telefonu da PC'ye bağla ya da onunla alıp CSV olarak kaydettikten sonra gmail hesabına yükle kişileri ve son olarak bu rehberle rehberini edin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SIM karttaki kişilerden birinde detseklenmeyen karakter olabilir mi? Tavsiyem SIM'i başka telefona tak. O telefonu da PC'ye bağla ya da onunla alıp CSV olarak kaydettikten sonra gmail hesabına yükle kişileri ve son olarak bu rehberle rehberini edin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi Sim kartında desteklenmeyen karakter yok, yani sanmam. Sim kartım kesildiği için başka telefona takamıyorum. Sim kartını keserken bir sorun olmuştu biraz fazla kesildi acaba sorun olur mu ?
IMG_0061.JPG

Resime dikkatli bakarsanız üst kenarda biraz açıklık bulunmakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kesimde bir sorun yok. Gayet doğal. SIM kart çalışıyorsa sorun SIM'deki kişilerdedir.

Tekrar araştırdıım ve deidğim gibi, SIM kartında içinde Türkçe ya da başka yamuk karakterli (!@#$%^&*() ) bir kişi var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı