iPhone 5S Sony XPERİA Z2 Samsung Galaxy Note 3 Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 öneririm. Üstüne az daha para koyup note4 alirsan dahada iyi olur.
Sony zaten bu konuda kapakların yıpranmasının önüne geçmek için ''Dock'' kullanılmasını söyledi. :D

Diğer Avrupa ülkelerinde dock kutunun içinde geliyor ama Türkiye'de malesef kutunun içinden Dock çıkmıyor...
Kapaklar için dock alırsanız iyi olur telefonu alırken.
Ve 4k video çekerken mümkün olduğunca az çekin zaten gerek yok 2k yeter. Bu arada z2'yi alın :)
4K çekerken telefonlar çok ısınıyor bu genel bir sorun. Düzgün kullanırsan o kapak kopmaz.

Yorumlarınız için teşekkürler biraz düşündüm ve secenek olarak su karara vardım LG G3 - Sony XPERİA Z3 - İphone 5S bunlardan birtanesini alacağım 3ünüde beğendim bana hangisini almam daha mantıklı olursa onu almam için yardım ederseniz sevinirim. sürekli telefon değiştiren bir kişi değilim bu yuzden aldığım telefon beni 2-3 sene idare etmesi gerekiyor oyun oynarım filimi ise ara sıra izlerim yorumlarınızı bekliyorum :)

Madem bu seçenekler arasında kaldın.
-Sarjı uzun gitsin
-Ekranı ideal bir seviyede ve iyi bir görüntüsü olsun
-Sağlam dayanıklı ve malzeme kalitesi iyi olsun.
-Almışken de kamerasıda iyi olsun
dersen en iyi seçenek Xperia Z3 olacaktır.

Fakat Z2 ile Z3 arasında pek bir fark yokmuş uzun süre araştırmam sonucu bu kanıya vardım. Bu ikisi arasında kafana yatını alabilirsin. Kesinlikle seni pişman etmeyecektir emin olabilirsin.;)

4K çekerken telefonlar çok ısınıyor bu genel bir sorun. Düzgün kullanırsan o kapak kopmaz.

4k çekim LG G3 için sorun teşkil etmiyor genel konuşmayalım lütfen. Üst üste 5'er dakikalık 3 tane 4K çelim yaptım ama telefon ne kastı ne kapandı, ne de rest attı.
Az fanboy'luk yapayım hep başkaları yapıyor. :)

Arkadaşlar hepinize yardımlarınızdan ötürü teşekkür ediyorum kararımı verdim LG G3 alacağım nedeni ise tema,ekran genisliğini beğendim tekrardan tesekkurler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı