iPhone 5S tamir etmeye değer mi?

Hocam hiç yaptırmayın. O telefon artık güncelleme almayı bıraktı. Yakında o telefondan tüm uygulamalar desteğini kesecektir. Yavaş yavaş kesmeye başlamışlardır bile.

Hocam ben çok anlamıyorum ama dokununca algılamıyor ekran ve ekranında kırık falan hiçbir şey yok.

O halde temassızlık vardır ya da çerçeve bozuktur. İç ekranı değişmenize gerek yok, yaptırmaz diyenlere aldırmayın. Binlerce lirayı çıkarıp yeni telefon alabilecek gücünüz varsa o ayrı fakat forum zengin fosil üyelerle dolu olduğu için desteğin hemen kesileceğinden korkuyorlar.

O halde temassızlık vardır ya da çerçeve bozuktur. İç ekranı değişmenize gerek yok, yaptırmaz diyenlere aldırmayın. Binlerce lirayı çıkarıp yeni telefon alabilecek gücünüz varsa o ayrı fakat forum zengin fosil üyelerle dolu olduğu için desteğin hemen kesileceğinden korkuyorlar.

Telefon alamam hocam zaten haftalık 20 TL anca kalıyor, youtuba falan bakabilirsem ve müzik dinleyebilirsem güzel olurdu ondan sormuştum soruyu.

Telefon alamam hocam zaten haftalık 20 TL anca kalıyor, youtuba falan bakabilirsem ve müzik dinleyebilirsem güzel olurdu ondan sormuştum soruyu.

Yaptırmak çok mantıklı bir seçim, en fazla 100 TL ile işin içinden kurtulmak varken 300 TL verip yeni telefon almaya pek gerek yok gibi.

Geri
Yukarı