iPhone 5S veya LG G3

4S kullanan arkadaşım normal kullanımda gününü zor çıkarıyor fakat 5S' den emin değilim. G3 32 derim ben.

Ben 5S diyorum fakat G3 de sizi üzmez. Şarj için diyorsan Z2 yada bekle Z3 al en fazla pil ömrüne sahip üst düzey telefonlardandır Z2.

Bir mağazaya gidip iki telefonu da eline al. G3 varken 5S alacağını hiç sanmıyorum, cidden G3 daha hoşuna gider, içine siner.
G3 gerçekten çok hoş bir telefon ve içerisindeki donanımlarından tut özelliklerine, arayüzlerine kadar şahane.

Ayrıca 5S alırsan sınıfta veya ofiste priz yanlarında sürünürsün, dayanmıyor bataryası. LG G3'ün batarya performansı G2 kadar iyi olmasa da emin ol 5S'den fark edilir derecede iyidir.

Ayrıca 5S sana 2K çözünürlüklü, ince çerçeveli, hayvanice net ve parlak ve büyük bir ekran sunmuyor. G3 güncel bir telefon, havanı da atarsın hani. Kamera ise kamera, her isteğini karşılar.

Sana kısa ve öz şunu söylüyorum : LG G3'deki donanım ve özellikler 5S'de olsa direkt olarak, hiç düşünmeden Iphone almaz mıydın? Marka takıntısından kurtulun derim.

LG G3 seni batarya konusunda yarı yolda bırakır kesinlikle Z2 almalısın.

G3 kullanan arkadaşınız var mı bilmiyorum ama benim var. Bir telefona maaş yatırdıktan sonra kasıyorsa, sıcaktan cebine koyamıyorsan orda bi dur diyeceksin. 5S kullanan arkadaşım da var böyle sorunlar yaşamıyor. Amiral gemisi modelleri incelerken hala donanıma bakıyorsanız zihniyetinize şaşırarak bakarım.

Bir mağazaya gidip iki telefonu da eline al. G3 varken 5S alacağını hiç sanmıyorum, cidden G3 daha hoşuna gider, içine siner.
G3 gerçekten çok hoş bir telefon ve içerisindeki donanımlarından tut özelliklerine, arayüzlerine kadar şahane.

Ayrıca 5S alırsan sınıfta veya ofiste priz yanlarında sürünürsün, dayanmıyor bataryası. LG G3'ün batarya performansı G2 kadar iyi olmasa da emin ol 5S'den fark edilir derecede iyidir.

Ayrıca 5S sana 2K çözünürlüklü, ince çerçeveli, hayvanice net ve parlak ve büyük bir ekran sunmuyor. G3 güncel bir telefon, havanı da atarsın hani. Kamera ise kamera, her isteğini karşılar.

Sana kısa ve öz şunu söylüyorum : LG G3'deki donanım ve özellikler 5S'de olsa direkt olarak, hiç düşünmeden Iphone almaz mıydın? Marka takıntısından kurtulun derim.
Öyle diyorsun da, sırf İphone diye telefon alanlar var. Nasılsa iphone bu. LG G3 de neymiş...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı