iPhone 5S Wi-Fi'dan tam verim alamıyorum

Mahmut Bal

Kilopat
Evde 100 Mbit bağlantı var ancak bu iPhone 5S ile 50 Mbit'in üstünü göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Modem: Airties 5760

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı testi bilgisayarınızda yapınca 100 Mbps mi 50 Mbps mi görüyorsunuz peki?

Bir de, durum çubuğunda hava sıcaklığını göstermeyi nasıl başardınız?

Airties hangisi olursa olsun bence kurtulmaya bak ben asus modem aldımda kurtuldum. 2 bilgisayarla bağlanınca internet felç oluyorsu resmen. TP link marka yeni modellerini tavsiye ederim. Tabiki önce telefonu başka bir modemle dene aynı sorun varsa telefonu suya düşenlerde genel olarak iphonenin wifisi sapıtıyor. Sen düşürmediysen garantiye yolla.

Bizim Üniversitesinin de interneti 240 Mbit. Orda hız testi yapınca iPhone'un sınırına dayanıyor 70 mbitlere felan geliyor.
Bilgisayarımdan test edince de 80-92 mbit alıyorum.
Vatandan aldım modemi 450 tl ye 5-6 gün önce. Götürsem değişmeye değişirler mi? Değişirlerse yerine hangi modemi almamı tavsiye edersiniz?
Son olarak bunlardan önce yapmam gereken ayar filan bişeyler yok mu ?

İnternetin kotalı olmasıyla olabilir. Sınırsızsa servise gönder veya da sıfırlamanı öneririm.

Arkadaşlar kafayı yiyecem modemden değil onu anladık.
Yeni modem aldım yine aynı yaw. Gittim üni ye yine 69 mbitler felan. Kafayı yemesem iyidir.
Yok mu şu allahın belası airties modemlerden anlayan biri.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı